متخصص درمان بیماری کاوازاکی کودکان در شیراز

نوبت دهی بهترین متخصص درمان بیماری کاوازاکی کودکان در شیراز

مهتاب شمس

در سایت پزشک شهر و در این مقاله لیست بهترین و باتجربه ترین متخصص درمان بیماری کاوازاکی کودکان در شیراز معرفی شده است. امکان رزرو نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین و مشاهده سوابق پزشک از طریق پروفایل فراهم شده است.

لیست متخصص درمان بیماری کاوازاکی کودکان در شیراز

لیستی از بهترین پزشکان برای درمان بیماری کاوازاکی کودکان در شیراز معرفی شده است. برای دریافت نوبت می توانید وارد پروفایل هر پزشک شوید

ردیفنامآدرستلفن
1
دکتر مریم نیک نامشیراز، خیابان زرگری (مطهری شمالی)، نبش کوچه 20، رو به روی بیمارستان دکتر خدادوست، ساختمان اسماء، طبقه 309398928594

سایر متخصص درمان بیماری کاوازاکی کودکان در شیراز

ردیف نام آدرس شماره تماس
1 دکتر حسین مروج
فوق تخصص غدد و متابولیسم .کودکان
متخصص کودکان (اطفال)
شیراز، خیابان ملاصدرا، روبروی خیابان اردیبهشت، کوچه 4، ساختمان پاستور، طبقه دوم 07132339895
2 دکتر بتول فرجی
فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم کودکان
متخصص کودکان (اطفال)
شیراز، خیابان ملاصدرا، روبروی خیابان اردیبهشت، کوچه 4، ساختمان پاستور، طبقه دوم 07136473537
3 دکتر اسداله حبیب
فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان (اندوکرینولوژی کودکان)
متخصص کودکان (اطفال)
شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه اول 07132301447
4 دکتر حمداله کرمی فر
فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم کودکان
متخصص کودکان (اطفال)
شیراز، خیابان ملاصدرا، روبروی خیابان اردیبهشت، کوچه 4، ساختمان پاستور، طبقه دوم 07136473537
5 دکتر هاجر معماری
متخصص نوزادان، کودکان و نوجوانان
شیراز، فرهنگ شهر، جنب آتش نشانی، کوچه 44 (انتهای کوچه 1سجادیه)، ساختمان دیپلمات، طبقه دوم، واحد 8 07136330192
09368060947
6 دکتر محمد حسن کشاورز
متخصص نوزادان و کودکان (اطفال)
شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه 3 ، ساختمان نوین فارس، طبقه دوم ، واحد 104 07132318120
7 دکتر محمدرضا دهقانی شیراز، خیابان اردیبهشت، حدفاصل فلسطین و 20 متری، نبش بن بست 4 اردیبهشت، ساختمان بهشت، طبقه 6 ، واحد 9 07132360637
07132319410
09388474034

بهترین متخصص درمان بیماری کاوازاکی کودکان در شیراز در سایت پزشک شهر چگونه معرفی شده است؟

آیا به دنبال بهترین متخصص برای درمان بیماری کاوازاکی کودکان در شیراز هستید؟ سایت پزشک شهر که یک سایت جامع و بزرگ در خصوص معرفی بهترین متخصصان ایران می باشد، در جدول بالا لیستی از بهترین و متبحرترین پزشکان برای درمان بیماری کاوازاکی کودکان معرفی کرده است. هر یک از پزشکان معرفی شده دارای پروفایل و صفحه اختصاصی هستند که برای دریافت نوبت، مشاهده سایر خدمات و همچنین مشاوره آنلاین می توانید آن جا اقدام کنید.

متخصص درمان بیماری کاوازاکی کودکان در شیراز

نحوه نوبت دهی از دکتر کاوازاکی کودکان در شیراز

برای دریافت نوبت آنلاین از پزشک متخصص درمان بیماری کاوازاکی کودکان در شیراز باید ابتدا بر روی نام پزشک مورد نظر کلیک کنید و وارد پروفایل شوید. در اینجا شما می توانید با توجه به نوع نوبتی که می خواهید (انلاین، تلفنی و حضوری) و همچنین زمان آزاد پزشک نوبت خود را ثبت کنید. ثبت نوبت اینترنتی باعث کاهش و صرفه جویی در زمان و هزینه شما خواهد شد. همچنین برای نوبت دهی بهترین متخصص اطفال در شیراز می توانید روی لینک کلیک کنید.

مشاوره آنلاین با پزشک کاوازاکی کودکان در شیراز

اگر احساس می کنید که لازم است قبل و بعد حضور در مطب با پزشک صحبت کنید می توانید از طریق مشاوره آنلاین در پروفایل اقدام نمایید.

تعرفه ویزیت دکتر متخصص کاوازاکی کودکان در شیراز

تعرفه ویزیت پزشک متخصص دقیقا طبق اعلامیه تعرفه ها در سال جاری می باشد و پزشک اجازه ندارد بیشتر از تعرفه از بیمار دریافت کند. البته ممکن است پزشک برای مشاوره آنلاین و یا تلفنی از بیمار هزینه ای را دریافت کند.

چگونه بفهمیم یک دکتر متخصص کاوازاکی کودکان در شیراز خوب است؟

با توجه به سوابق درج شده در پروفایل هر پزشک، شما می توانید پزشکان متخصص درمان بیماری کاوازاکی کودکان در شیراز را با یکدیگر مقایسه کنید. همچنین می توانید کامنت ها و دیدگاه های مراجعه کنندگان و بیماران را بررسی کنید و در نهایت بهترین دکتر را انتخاب کنید.

متخصص درمان بیماری کاوازاکی کودکان در شیراز

بیماری کاوازاکی کودکان چیست و چه علائمی دارد؟

این بیماری یک سندرم است که در بین کودکان زیر 5 سال بسیار شایع است و جدیدا در تمام کشورها به دلیل شیوع بیماری کرونا مشاهده شده است. در این بیماری دیواره شریان ها ملتهب شده اشت و خونرسانی بسیار کم انجام می شود. علائم این بیماری تب بالا، قرمز شدن چشم، ورم و قرمزی کف دست و پا، درد مفصل و استخوان و شکم درد می باشد.

کلام آخر

در این صفحه لیستی از بهترین دکتر درمان بیماری کاوازاکی کودکان در شیراز به همراه شماره تماس، آدرس و امکان دریافت نوبت و مشاوره آنلاین فراهم شده است. از آنجایی که بیماری کاوازاکی کودکان یک بیماری قلبی نیز محسوب می شود می توانید به متخصص درمان نارسایی قلبی نوزاد در شیراز مراجعه کنید.

ممنون از توجه شما. امید بر این است که مطالب مفیدی در اختیار شما قرار گیرد. پیشنهاد و انتقاد خود را می توانید در انتهای مطب از طریق دیدگاه ارسال کنید.

نظر کاربران