لیفت کل صورت در معالی آباد شیراز

دکتر لیفت کل صورت در معالی آباد شیراز

پگاه جاوید

لیفت کل صورت، که به آن ریتیدکتومی نیز گفته می‌شود، یک عمل جراحی زیبایی است که برای جوانسازی و رفع افتادگی پوست صورت و گردن انجام می‌شود. در این عمل، جراح پوست اضافی را برداشته و عضلات و بافت‌های زیرین را سفت می‌کند تا به ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر دست پیدا کنید. در این صفحه به معرفی دکتر لیفت کل صورت در معالی آباد شیراز می پردازیم.

بهترین دکتر لیفت کل صورت در معالی آباد شیراز

در لیست زیر میتوانید اسامی بهترین پزشکان لیفت صورت را در معالی آباد شیراز با آدرس و تلفن ببینید.

دکتر احسان ابراهیمی

  • آدرس: شیراز، معالی آباد، نبش گلدشت 3، ساختمان فدک، طبقه 4، واحد 7
  • تلفن: 07136341983

کلینیک تخصصی دنا

  • آدرس: شیراز، خیابان معالی آباد، نبش کوچه 1 دکتر شریعتی، ساختمان پارسا، طبقه 6
  • تلفن: 07136351127

دکتر زهرا نعمت الهی

  • آدرس: شیراز، معالی آباد، ابتدای خیابان دوستان، مجتمع اهورا، طبقه 2، واحد 25
  • تلفن: 07136342460

برای مشاهده دکتر لیفت کل صورت در قصردشت شیراز به این لینک بروید.

نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکتر لیفت کل صورت (ریتیدکتومی) در معالی آباد شیراز

شما میتوانید در سایت پزشک شهر در صورت تمایل به نوبت گرفتن با پزشک یا جراح لیفت کل صورت در معالی آباد شیراز به پروفایل VIP وی بروید و اولین نوبت خالی پزشک را برای خود ثبت کنید. در صورت نیاز به مشاوره قبل از مراجعه به پزشک در همان پروفایل پزشک مورد نظرتان گزینه مشاوره آنلاین را انتخاب کنید و به صورت مستقیم سوالات خود را از وی بپرسید.

لیفت صورت در شیراز

جراحی لیفت کل صورت

عمل لیفت صورت شامل مراحل زیر است:

مرحله یک بیهوشی برای جراحی لیفت صورت

داروها برای راحتی شما در طول عمل جراحی تجویز می شوند. انتخاب ها شامل آرامبخشی وریدی و بیهوشی عمومی است. پزشک بهترین انتخاب را برای شما توصیه خواهد کرد.

انواع روش های دیگر می تواند نتیجه لیفت صورت را بیشتر کند. آنها عبارتند از:

  • ایمپلنت صورت یا انتقال چربی برای بهبود کانتور
  • تکنیک های لایه برداری برای بهبود بافت پوست صورت
  • کاهش چین و چروک با تزریق چربی یا فیلر

لیفت کل صورت در معالی آباد شیراز

مرحله دو برش برای کشیدن پوست صورت

بسته به درجه تغییری که می خواهید ببینید، انتخاب های لیفت صورت شما شامل لیفت صورت سنتی، لیفت صورت با برش محدود یا لیفت گردن است.

برش سنتی لیفت صورت اغلب از خط مو در شقیقه ها شروع می شود، در اطراف گوش ادامه می یابد و در قسمت تحتانی پوست سر به پایان می رسد. چربی ممکن است از صورت، گردن جمع شده یا دوباره توزیع شود و بافت زیرین آن جابجا شود، معمولاً لایه‌های عمیق‌تر صورت و ماهیچه‌ها نیز بلند می‌شوند. پوست بر روی خطوط بلند شده دوباره پوشانده می شود و پوست اضافی بریده می شود.

برش دوم زیر چانه ممکن است برای بهبود بیشتر پیری گردن لازم باشد. بخیه ها یا چسب های پوستی برش ها را می بندند.

جایگزینی برای لیفت صورت سنتی از برش های کوتاه تری در شقیقه ها استفاده می کند که در اطراف گوش ادامه می یابد. "مینی لیفت" معمولاً برای بیمارانی که شل شدگی و افتادگی پوست کمتری دارند، در نظر گرفته می شود، زیرا نتایج کمتر از لیفت کامل صورت، جوان کننده هستند.

لیفت گردن به افتادگی گردن، شلی پوست گردن و تجمع چربی در زیر چانه می پردازد. برش لیفت گردن اغلب از جلوی لاله گوش شروع می شود و در پشت گوش می پیچد و به موهای خلفی پشت گوش ختم می شود.

مرحله سه بستن برش های حاصل از لیفت صورت

برش ها با بخیه هایی بسته می شوند که ممکن است جذب شوند یا بعد از چند روز نیاز به برداشتن داشته باشند. برخی از جراحان از چسب های پوستی برای مهر و موم کردن برش ها استفاده می کنند. پس از بهبودی، خطوط برش حاصل از لیفت صورت به خوبی در خط مو و در خطوط طبیعی صورت و گوش پنهان می شوند.

مرحله چهار دیدن نتایج لیفت کل صورت

بهبود قابل مشاهده لیفت صورت پس از کاهش تورم و کبودی ظاهر می شود. نتیجه نهایی شما نه تنها باید ظاهری جوان تر و آرام تر را به شما بازگرداند، بلکه به شما کمک می کند تا نسبت به خودتان اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. اطلاعات بیشتری در مورد نتایج لیفت صورت دریافت کنید. برگرفته از سایت plasticsurgery.org

هزینه لیفت کل صورت در معالی آباد شیراز

به طور کلی، هزینه جراحی لیفت کامل صورت بین 40 تا 50 میلیون تومان در سال جاری است. با این حال، این فقط یک تخمین است و هزینه واقعی شما ممکن است بیشتر یا کمتر باشد.

ماندگاری نتایج لیفت صورت چقدر است؟

به طور کلی، نتایج لیفت صورت می تواند 5 تا 10 سال یا بیشتر طول بکشد. با این حال، مهم است که به خاطر داشته باشید که لیفت صورت نمی تواند زمان را به عقب برگرداند و شما همچنان با افزایش سن علائم طبیعی پیری را تجربه خواهید کرد.

جمع بندی

لیفت صورت از جراحی هایی است که این روزها بسیار محبوب شده و برای افرادی که دچار شل شدگی و افتادگی پوست هستند بسیار مناسب است. پزشکان و جراحان لیفت کل صورت در معالی آباد شیراز را که لیفت صورت انجام میدهند را به شما معرفی کردیم.

نظر کاربران