پانسیون نگهداری و پرورش اسب در شیراز

بهترین پانسیون نگهداری و پرورش اسب در شیراز

پگاه جاوید

در سایت پزشک شهر و در اینجا لیست بهترین و باتجربه ترین پانسیون نگهداری و پرورش اسب در شیراز معرفی شده است. امکان رزرو نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین و مشاهده سوابق مرکز از طریق پروفایل فراهم شده است.

لیست پانسیون نگهداری و پرورش اسب در شیراز

لیستی از بهترین مراکز پانسیون نگهداری و پرورش اسب در شیراز معرفی شده است. برای دریافت نوبت می توانید وارد پروفایل هر مرکز شوید.

ردیف نام آدرس شماره تماس
1 مجموعه سوارکاری و پرورش اسب ماهان شیراز، کیلومتر 29 جاده شیراز-بوشهر، نرسیده به خان زنیان دهنو، مجموعه بزرگ سوارکاری و پرورش اسب ماهان شیراز 09179360157
09308910105
2 باشگاه سوارکاری آرش شیراز، شهرک بزین، خیابان علوی، ابتدای کوچه 29 09177062331
09171051335
3 مدرسه سوارکاری اهورا (مقصودی ) شیراز، میدان صنایع، شهرک آرین، خیابان فناوری، 500 متر بعد از پارک علم و فناوری 09173038290
4 باشگاه سوارکاری آرش شیراز، شهرک بزین، خیابان علوی، ابتدای کوچه 29 09177062331
09171051335
07136217044
5 باشگاه سوارکاری ملل اتوبان شیراز، تخت جمشید، پل شهدای صنعت نفت، فرعی اول سمت راست، داخل پارک جنگلی انقلاب زرقان، جنب پالایشگاه 09173125926

بهترین پانسیون نگهداری در شیراز در سایت پزشک شهر چگونه معرفی شده است؟

آیا به دنبال بهترین پانسیون نگهداری و پرورش اسب در شیراز هستید؟ سایت پزشک شهر که یک سایت جامع و بزرگ در خصوص معرفی بهترین متخصصان ایران می باشد، در جدول بالا لیستی از بهترین پانسیون نگهداری و پرورش اسب معرفی کرده است. هر یک از پزشکان معرفی شده دارای پروفایل و صفحه اختصاصی هستند که برای دریافت نوبت، مشاهده سایر خدمات و همچنین مشاوره آنلاین می توانید آن جا اقدام کنید. همچنین برای مشاهده لیست کامل دامپزشکی در شیراز می توانید روی لینک کلیک کنید.

پانسیون نگهداری و پرورش اسب در شیراز

مشاوره آنلاین پانسیون نگهداری و پرورش اسب

برای مشاوره آنلاین با پانسیون نگهداری و پرورش اسب می توانید وارد پروفایل هر پانسون شوید و از طریق دکمه مشاوره آنلاین در ارتباط باشید. شما از این طریق می توانید سوالات خود را به صورت آنلاین بپرسید.

پانسیون نگهداری و پرورش اسب در شیراز

هزینه پانسیون نگهداری در شیراز

هزینه پانسیون نگهداری و پرورش اسب به عواملی مانند مدت زمان، تجهیزات پانسیون و ... بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق تر می توانید با پانسوین به وسیله چت آنلاین در ارتباط باشید. در ادامه به برخی از عوامل موثر بر هزینه پانسیون نگهداری در شیراز اشاره می کنیم:

  • نوع حیوان: هزینه پانسیون حیوانات خانگی مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال، هزینه پانسیون نگهداری از سگ ها معمولاً بیشتر از هزینه پانسیون نگهداری از گربه ها است.
  • مدت زمان نگهداری: هزینه پانسیون نگهداری به مدت طولانی معمولاً کمتر از هزینه پانسیون نگهداری به مدت کوتاه است.
  • خدمات ارائه شده: برخی از پانسیون ها خدمات اضافی مانند حمام کردن، پیرایش، آموزش و نظافت روزانه را ارائه می دهند. هزینه این خدمات به صورت جداگانه محاسبه می شود.
  • امکانات پانسیون: برخی از پانسیون ها امکانات و تجهیزات بیشتری مانند فضای بازی، سالن ورزشی و استخر را ارائه می دهند. هزینه این امکانات به صورت جداگانه محاسبه می شود.

کلام آخر

در این صفحه لیستی از بهترین پانسیون نگهداری و پرورش اسب در شیراز به همراه شماره تماس، آدرس و امکان دریافت نوبت و مشاوره آنلاین فراهم شده است.

ممنون از توجه شما. امید بر این است که مطالب مفیدی در اختیار شما قرار گیرد. پیشنهاد و انتقاد خود را می توانید در انتهای مطب از طریق دیدگاه ارسال کنید.

نظر کاربران