دکتر ایمپلنت دندان در شهرک گلستان شیراز

دکتر ایمپلنت دندان در شهرک گلستان شیراز

مرادی

اگر به دنبال دکتر ایمپلنت دندان در شهرک گلستان شیراز هستید، این صفحه برای شماست. ما در این صفحه از سایت پزشک شهر به معرفی دکتر ایمپلنت دندان در شهرک گلستان شیراز و تعریف خود ایمپلنت میپردازیم.

بهترین دندانپزشک ایمپلنت دندان شهرک گلستان شیراز

در این جدول نام و آدرس و شماره تماس پزشکانی که ایمپلنت دندان در شهرک گلستان شیراز انجام میدهند آمده است.

نام آدرس تلفن
دکتر آرش معینی شیراز، شهرک گلستان، میدان غدیر، ساختمان اسنوا، طبقه دوم 09172937135
07136219420
دکتر محمدتقی محبی شیراز، شهرک گلستان، بلوار غدیر جنوبی، کوچه 7 07136205602

اگر دندانپزشک ایمپلنت دندان مورد نظر خود را در این منطقه پیدا نکردید پیشنهاد میکنیم لیست ایمپلنت دندان در صنایع شیراز مشاهده کنید.

چه کسانی ممکن است به ایمپلنت دندان نیاز داشته باشند؟

به گفته سایت my.clevelandclinic ایمپلنت‌های دندانی، راه‌حلی نوین و بادوام برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته، با ظاهری طبیعی و عملکردی مشابه دندان‌های طبیعی، ارائه می‌کنند. این راه‌حل به افراد واجد شرایط، کمک می‌کند تا لبخندی زیبا، اعتماد به نفس بالا و عملکرد طبیعی دهان را بازیابند. افراد زیر ممکن است به ایمپلت دندان نیاز داشته باشند:

 • از دست دادن دندان به دلایل مختلف: پوسیدگی عمیق، مشکلات ریشه، بیماری لثه، آسیب‌های دهان و صورت، و فقدان مادرزادی دندان
 • تمایل به جایگزینی دائمی دندان‌های از دست رفته: بریج‌ها و دندان‌های مصنوعی متحرک، راه‌حل‌های موقتی هستند که نیاز به نگهداری و مراقبت مداوم دارند. ایمپلنت‌ها،
 • جایگزینی دائمی و کم‌دردسری برای دندان‌های از دست رفته ارائه می‌کنند.
 • شرایط مناسب برای کاشت ایمپلنت: سلامت لثه و استخوان فک کافی، از جمله فاکتورهای کلیدی برای کاشت موفقیت‌آمیز ایمپلنت هستند.

ایمپلنت دندان در شیراز

مزایای ایمپلنت دندان نسبت به روش های دیگر جایگزینی دندان چیست؟

کاشت دندان مزایای زیادی داره. این مزایا عبارتند از:

 • بهبود گفتار و جویدن: با داشتن ایمپلنت، راحت‌تر صحبت می‌کنید و غذا می‌جوید.
 • زیبایی بیشتر لبخند: ایمپلنت‌ها باعث زیباتر شدن ظاهر لبخند شما می‌شن.
 • نگهداری از بریج و دندان مصنوعی ته‌تخته‌ای دائمی یا متحرک: ایمپلنت‌ها می‌توانند بریج و دندان مصنوعی شما را محکم سر جای خود نگه دارند.
 • جایگزینی دندان بدون آسیب رساندن به دندان‌های کناری: بر خلاف بریج‌های دندانپزشکی که لازم است دندان‌های کناری تراشیده شوند، ایمپلنت‌ها بدون آسیب رساندن به دندان‌های اطراف، دندان از دست رفته را جایگزین می‌کنند.

علاوه بر این، ایمپلنت‌های دندان دچار پوسیدگی نمی‌شوند. اما این به این معنی نیست که در برابر بیماری‌های لثه مقاوم هستند، بنابراین همچنان رعایت بهداشت دهان و دندان برای داشتن ایمپلنت‌های سالم ضروری است.

برگرفته از سایت: mayoclinic

نوبت دهی و مشاوره آنلاین با دکتر ایمپلنت دندان در شهرک گلستان شیراز

اگر نیاز به ایمپلنت دندان دارید و در شهرک گلستان به دنبال دندانپزشک مورد نظر خود میگردید، به پروفایل پزشک در سایت پزشک شهر بروید و از طریق نوبت دهی آنلاین، نوبت خود را ثبت کنید. اگر نیاز به مشاوره قبل از هر اقدامی دارید از طریق لینک مشاوره آنلاین سوالات خود را به هر صورتی که میخواهید و از هر کجا که هستید از پزشک مورد نظرتان بپرسید.

هزینه ایمپلنت دندان در شهرک گلستان شیراز

هزینه ایمپلنت به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله برند ایمپلنت، تخصص و تجربه دندانپزشک، نوع مطب و موقعیت جغرافیایی.
به طور کلی، هزینه ایمپلنت هر دندان بین 4 تا 12 میلیون تومان متغیر است.

جراحی ایمپلنت دندان چگونه انجام می شود؟

جراحی ایمپلنت دندان معمولاً به صورت سرپایی انجام می شود. در طول عمل، دندانپزشک شما یک برش در لثه ایجاد می کند و استخوان را برای قرار دادن ایمپلنت باز می کند. سپس ایمپلنت در جای خود پیچ می شود و لثه بخیه زده می شود. ایمپلنت چند ماه طول می کشد تا با استخوان فک شما جوش بخورد. پس از جوش خوردن ایمپلنت، دندانپزشک شما دندان مصنوعی یا پل را به آن متصل می کند. برای دیدن دکتر ایمپلنت دندان در صدرا شیراز روی این لینک کلیک کنید.

دکتر ایمپلنت دندان در شهرک گلستان شیراز

دوره نقاهت ایمپلنت دندان چقدر است؟

معمولاً چند روز طول می کشد تا پس از جراحی ایمپلنت دندان بهبود یابید. در این مدت، باید از خوردن غذاهای سفت یا تند خودداری کنید و دهان خود را تمیز نگه دارید. شما همچنین باید برای ویزیت های بعدی با دندانپزشک خود قرار ملاقات بگذارید تا از بهبودی ایمپلنت ها اطمینان حاصل کنید.

اگر میخواهید ایمپلنت دندان در خیابان معالی آباد شیراز انجام دهید روی لینک دکتر ایمپلنت دندان در معالی آباد شیراز بزنید.

چه عوارضی با ایمپلنت های دندان مرتبط است؟

مانند هر عمل جراحی، با ایمپلنت های دندان نیز خطرات و عوارضی همراه است. با این حال، عوارض جدی نادر است. برخی از عوارض احتمالی ایمپلنت های دندان عبارتند از:

 • عفونت: این یک عارضه جانبی شایع جراحی ایمپلنت است که می توان با آنتی بیوتیک درمان کرد.
 • آسیب عصبی: این می تواند منجر به بی حسی یا گزگز در لثه یا لب ها شود.
 • مشکلات ایمپلنت: در برخی موارد، ایمپلنت ممکن است با استخوان فک جوش نخورد و باید برداشته شود. این می تواند به دلیل عوامل مختلفی از جمله سیگار کشیدن، دیابت و پوکی استخوان باشد.

دندانپزشک در شهرک گلستان شیراز

جمع بندی

ما تلاش کردیم در این صفحه به معرفی دندانپزشک ایمپلنت دندان در شهرک گلستان شیراز بپردایزیم. اطلاعات مختصری راجع به جراحی ایمپلنت و عوارض آن دادیم.

نظر کاربران