دکتر ایمپلنت دندان در قصرالدشت شیراز

دکتر ایمپلنت فوری دندان در قصردشت شیراز

مرادی

اگر در قصرالدشت شیراز به دنبال دکتر ایمپلنت فوری دندان میگردید، این صفحه از سایت پزشک شهر برای شماست. در این صفحه از سایت پزشک شهر به دکتر ایمپلنت دندان در قصرالدشت شیراز خواهیم پرداخت.

بهترین دندانپزشک ایمپلنت دندان فوری در قصرالدشت شیراز

ما در این جدول از سایت پزشک شهر به شما اطلاعات دندانپزشکان قصرالدشت شیراز که ایمپلنت فوری انجام میدهند را داده ایم.

نام آدرس تلفن
کلینیک دندانپزشکی ستارخان شیراز، ستارخان، نبش کوچه 3 (رو به روی ولیعصر قصردشت) 07136261112
07136267175
دکتر فاطمه مولودی شیراز، خیابان قصردشت، نبش کوچه 57، ساختمان الماس، طبقه 5، واحد 505 07136293478
09171203458
دکتر مریم ایزدی شیراز، خیابان قصردشت، کوچه 20، ساختمان گلباران، طبقه 2 *(نوبت های گرفته شده از طریق سایت صرفا برای ویزیت و مشاوره میباشد)* 09001788886
09177878808
دکتر مرضیه حسین آبادی شیراز، میدان زرگری به سمت عفیف آباد، روبروی کوچه 69 قصردشت، ساختمان رایمون، طبقه 3، واحد 305 09013407284
دکتر زهرا خلیفه شیراز، میرزای شیرازی شرقی، بعد از بلوار شاهد، به سمت معالی آباد، نبش کوچه 20، ساختمان پزشکان شاهد 09304169145
دکتر ندا نصر شیراز، خیابان قصردشت، قبل از پل زرگری، نبش کوچه 54، ساختمان گلبرگ، طبقه 3، واحد 35 07136280499
09335139942
کلینیک دندانپزشکی مهر شیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از زرگری، حد فاصل کوچه 68 و 70، پلاک 119 07136269001
07136269002
کلینیک دندانپزشکی رایا شیراز، قصردشت، جنب مسجدالرسول، طبقه فوقانی بانک پارسیان 09370917271
07136313288
دکتر علیرضا محمدی شیراز، خیابان قصردشت، نبش کوچه 53، ساختمان نوین، طبقه ششم، واحد 607 07136292478

چه کسانی ممکن است به ایمپلنت فوری دندان نیاز داشته باشند؟

به گفته سایت my.clevelandclinic ایمپلنت‌های دندانی، راه‌حلی نوین و بادوام برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته، با ظاهری طبیعی و عملکردی مشابه دندان‌های طبیعی، ارائه می‌کنند. این راه‌حل به افراد واجد شرایط، کمک می‌کند تا لبخندی زیبا، اعتماد به نفس بالا و عملکرد طبیعی دهان را بازیابند. افراد زیر ممکن است به ایمپلت دندان نیاز داشته باشند:

 • از دست دادن دندان به دلایل مختلف: پوسیدگی عمیق، مشکلات ریشه، بیماری لثه، آسیب‌های دهان و صورت، و فقدان مادرزادی دندان
 • تمایل به جایگزینی دائمی دندان‌های از دست رفته: بریج‌ها و دندان‌های مصنوعی متحرک، راه‌حل‌های موقتی هستند که نیاز به نگهداری و مراقبت مداوم دارند. ایمپلنت‌ها،
 • جایگزینی دائمی و کم‌دردسری برای دندان‌های از دست رفته ارائه می‌کنند.
 • شرایط مناسب برای کاشت ایمپلنت: سلامت لثه و استخوان فک کافی، از جمله فاکتورهای کلیدی برای کاشت موفقیت‌آمیز ایمپلنت هستند.

متخصص ایمپلنت دندان در شیراز

مزایای ایمپلنت دندان نسبت به روش های دیگر جایگزینی دندان چیست؟

کاشت دندان مزایای زیادی داره. این مزایا عبارتند از:

 • بهبود گفتار و جویدن: با داشتن ایمپلنت، راحت‌تر صحبت می‌کنید و غذا می‌جوید.
 • زیبایی بیشتر لبخند: ایمپلنت‌ها باعث زیباتر شدن ظاهر لبخند شما می‌شن.
 • نگهداری از بریج و دندان مصنوعی ته‌تخته‌ای دائمی یا متحرک: ایمپلنت‌ها می‌توانند بریج و دندان مصنوعی شما را محکم سر جای خود نگه دارند.
 • جایگزینی دندان بدون آسیب رساندن به دندان‌های کناری: بر خلاف بریج‌های دندانپزشکی که لازم است دندان‌های کناری تراشیده شوند، ایمپلنت‌ها بدون آسیب رساندن به دندان‌های اطراف، دندان از دست رفته را جایگزین می‌کنند.

علاوه بر این، ایمپلنت‌های دندان دچار پوسیدگی نمی‌شوند. اما این به این معنی نیست که در برابر بیماری‌های لثه مقاوم هستند، بنابراین همچنان رعایت بهداشت دهان و دندان برای داشتن ایمپلنت‌های سالم ضروری است.

برگرفته از سایت: mayoclinic

نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکتر ایمپلنت دندان فوری در قصردشت شیراز

در سایت پزشک شهر میتوانید با رفتن به پروفایل VIP هر پزشک اولین نوبت آزاد را برای خود ثبت کنید. اگر قبل از مراجعه به پزشک نیاز به مشاوره دارید میتوانید از طریق لینک مشاوره انلاین سوالات خود را از پزشکتان در هر جایی که هستید بپرسید.

معایب ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان یک روش درمانی محبوب برای جایگزینی دندان های از دست رفته شما است و نرخ موفقیت بالایی دارد. با این حال، مانند هر عمل جراحی، خطرات و عوارض جانبی بالقوه ای نیز وجود دارد.

برخی از معایب بالقوه ایمپلنت دندان عبارتند از:

 • جراحی: ایمپلنت ها با جراحی کاشته می شوند که می تواند شامل درد، تورم و خونریزی باشد.
 • عفونت: مانند هر عمل جراحی، ایمپلنت ها نیز در معرض خطر عفونت هستند. عفونت می تواند منجر به از دست دادن ایمپلنت شود.
 • اشکال در جوش خوردن ایمپلنت با استخوان: در برخی موارد، ایمپلنت به درستی با استخوان فک جوش نمی خورد. برای شما  این مشکل می تواند منجر به شل شدن یا از دست دادن ایمپلنتتان شود.
 • آسیب عصبی: در برخی موارد، جراحی ایمپلنت می تواند به اعصاب دهان یا صورت آسیب برساند. این می تواند منجر به بی حسی، درد یا سوزن سوزن شدن شود.
 • مشکلات سینوسی: اگر ایمپلنت ها در فک بالا کاشته شوند، می توانند به سینوس های شما آسیب برسانند. این می تواند منجر به درد، احتقان و مشکلات سینوسی شود.
 • مشکلات زیبایی: در برخی موارد، ایمپلنت ها می توانند ظاهر لثه را تحت تاثیر قرار دهند و باعث شوند دندان ها غیرطبیعی به نظر برسند.
 • هزینه: ایمپلنت ها می توانند گران باشند و بیمه درمانی همیشه آنها را پوشش نمی دهد.

علاوه بر این، ایمپلنت ها برای همه افراد مناسب نیستند. افراد مبتلا به برخی شرایط سلامتی، مانند دیابت یا بیماری های خودایمنی، ممکن است در معرض خطر بیشتری برای عوارض ایمپلنت باشند. افراد سیگاری نیز در معرض خطر بیشتری برای شکست ایمپلنت هستند.

قبل از تصمیم گیری در مورد ایمپلنت دندان، مهم است که با یک دندانپزشک یا جراح دهان و دندان مشورت کنید تا در مورد مزایا و معایب این روش درمانی صحبت کنید.

دکتر ایمپلنت دندان در قصرالدشت شیراز

مواد سازنده ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت های دندان معمولا از تیتانیوم ساخته می شوند، البته ممکن است با چند فلز دیگر آلیاژ شوند تا دوام و استحکام بیشتری داشته باشند. از تیتانیوم استفاده می شود زیرا سازگاری زیستی بالایی دارد. این بدان معنی است که بدن به ندرت آن را پس می زند.

هزینه ایمپلنت فوری دندان در قصردشت شیراز چقدر است؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در قصرالدشت شیراز بین 3.5 تا 16 میلیون تومان متغیر هست. اما برای اینکه بتوانید یک برآورد کلی داشته باشید، به چندنکته باید توجه کنید:

 • نوع ایمپلنت
 • جنس روکش
 • تجربه و تخصص دندانپزشک
 • شرایط کلینیک

برای مشاهده ایمپلنت دندان در معالی آباد شیراز روی این لینک کلیک کنید.

جمع بندی

ما در اینجا تلاش کردیم دکتر ایمپلنت دندان در قصرالدشت شیراز را به شما معرفی کنیم و توضیحاتی راجع به هزینه معایب ایمپلنت برای شما توضیح دادیم.

نظر کاربران