دندانپزشک طرف قرارداد بیمه دانا در شیراز

دندانپزشک طرف قرارداد بیمه دانا در شیراز

مرادی

میخواهیم در این صفحه از سایت پزشک شهر به شما دندانپزشک طرف قرارداد با بیمه دانا در شیراز را معرفی کنیم. شما اگر بیمه شده دانا هستید این صفحه اطلاعات مفیدی راجع به این بیمه به شما میدهد.

برترین دندانپزشک طرف قرارداد بیمه دانا در شیراز

در این جدول از سایت پزشک شهر به شما دندانپزشکان طرف قرارداد بیمه دانا در شیراز را با آدرس و شماره تماس معرفی میکنیم.

نام آدرس تلفن
كلینیك دندانپزشكی برلیان شیراز، خیابان اردیبهشت، روبروی آزمایشگاه دانشبد، ساختمان کسری 07132319326
دندانپزشكی دكتر سرافراز شیراز، خیابان معالی آباد، نبش خلبانان، ساختمان میرداماد 07136234252
دندانپزشكی راز شیراز، خیابان مطهری شمالی، ساختمان شهر راز 07136264182
كلینیك دندانپزشكی بارانا شیراز، خیابان قصردشت، چهارراه زرگری، ساختمان بارانا 07133601031
دندانپزشكی دكتر صحراییان شیراز، بلوار فرصت شیرازی، چهارراه تخت جمشید 07137234482
دندانپزشكی دكتر ونوس مرتضوی مقدم شیراز، خیابان قصردشت، جنب بیمارستان فرهمندفر، ساختمان سام 07136287177
دندانپزشكی دكتر روانفر شیراز، خیابان معدل غربی، حد فاصل فلسطین و ملاصدرا، مجتمع راز 07132369436
دندانپزشكی دكتر فقیهی شیراز، بلوار استقلال، بین ک 47 و 49، ساختمان پارسیس 07138314503
كلینیك دندانپزشكی حامی شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 6 07136472816
دكتر آرش حكمت (درمانگاه حكمت) شیراز، بلوار زرهی، بالاتر از چهار راه هوابرد، روبروی شبان 07136498585

شرایط بیمه دندانپزشکی دانا

یکی از پوشش‌ ها و تعهداتی که شرکت بیمه دانا در بیمه نامه‌های تکمیلی گروهی ارائه می‌کند پوشش دندانپزشکی دانا می‌باشد. میزان تعهدات این پوشش بر اساس نوع تفاهم در هر قرارداد بیمه تکمیلی گروهی دانا متفاوت می‌باشد. بیمه دندانپزشکی دانا امکان استفاده شما عزيزان از خدمات دندانپزشكي را مهيا ساخته است. براي استفاده از خدمات تکمیلی دندانپزشکی، بيمه شده با ارائه كارت ملي در مراكز طرف قرارداد مي‌تواند تا سقف ريالي قرارداد و براساس تعرفه و فرانشيز مصوب از خدمات دندانپزشكی استفاده نمايد. حتما افراد بیمه شده توسط بیمه دانا قبل از انتخاب مراكز دندانپزشكي، سقف هزینه‌ های بیمه تکمیلی دانا را مطالعه کنند و سپس مراکز استاندارد را انتخاب نمایید.

خدمات تحت پوشش دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه دانا در شیراز

خدمات تحت پوشش دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه دانا در شیراز شامل بررسی‌های دوره‌ای دندان، تمیزکاری دندان، خلع دندان، جراحی‌های دندانی، درمان‌های پروتزی، درمان‌های ارتودنسی، جراحی‌های لثه، ایمپلنت دندان، درمان ریشه‌ای و پروتزهای دندانی می‌باشد. بیمه دانا برای این خدمات دندانپزشکی کمک‌های مالی ارائه می‌دهد، با حداکثر تا سقف تحت پوشش تا 30 میلیون تومان در سال. با استفاده از این خدمات، افراد می‌توانند هزینه‌های درمان دندان خود را به طور قابل توجهی کاهش داده و به مراقبت دندانی با کیفیت در شیراز دسترسی پیدا کنند. برای استفاده از این خدمات، افراد می‌توانند به کلینیک‌های دندانپزشکی که قراردادی با بیمه دانا در شیراز دارند مراجعه کنند و درصد مشخصی از هزینه‌های درمان را پرداخت کنند، با مابقی هزینه‌ها توسط بیمه پوشش داده شود. توصیه می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات پوشش و محدودیت‌های خدمات با بیمه دانا تماس بگیرید.

دندانپزشک طرف قرارداد بیمه دانا در شیراز

برای مشاهده بهترین دندانپزشک طرف قرارداد بیمه در شیراز به این لینک بروید.

نحوه استفاده از خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه دانا

این مراحل:

  • روش‌های ثبت‌نام و استفاده
    استفاده از خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه دانا بسیار ساده و آسان است. برای شروع، ابتدا باید به لیست دندانپزشکان طرف قرارداد بیمه دانا در شیراز مراجعه کنید. سپس با انتخاب بهترین دندانپزشک برای درمان مشکلات دندانی خود، می‌توانید ویزیت کنید و تحت درمان قرار بگیرید.
  • مراجعه به کلینیک‌های طرف قرارداد
    برای استفاده از خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه دانا، باید به کلینیک‌های طرف قرارداد بیمه دانا مراجعه کنید. با مراجعه به این کلینیک‌ها و ارائه فاکتور هزینه، می‌توانید به راحتی از بیمه تکمیلی دندانپزشکی دانا استفاده کنید و درصد مشخصی از هزینه‌های درمانی را پرداخت کنید.
  • پرداخت درصد مشخصی از هزینه‌ها
    بیمه دانا تا ۳۰٪ از کل مبلغ درمان را پوشش می‌دهد. با این حال، سقف هزینه‌های پرداختی بیمه تکمیلی دندانپزشکی دانا تا ۳۰۰ میلیون تومان تعیین‌شده‌است. بنابراین، با مراجعه به کلینیک‌های طرف قرارداد و رعایت قوانین و مقررات بیمه، می‌توانید بهترین تسهیلات مالی برای درمان مشکلات دندانی خود را بدست آورید.

برای مشاهده سایر بیمه ها مانند دندانپزشک طرف قرارداد بیمه البرز در شیراز، دندانپزشک طرف قرارداد بیمه آسیا در شیراز، دندانپزشک طرف قرارداد بیمه ایران در شیراز می توانید روی لینک کلیک نمایید.

جمع بندی

با توجه به اهمیت و پرهزینه بودن خدمات دندانپزشکی، استفاده از این خدمات تحت پوشش بیمه دانا در شیراز می‌تواند به عنوان یک راه حل کامل و کارآمد برای حفظ و بهبود سلامت دهان و دندان‌ها محسوب شود.

نظر کاربران