دکتر ارتودنسی در صدرا

دکتر ارتودنسی در صدرا

مرادی
متخصص ارتودنسی دندان در شیراز
مشاهده همه

ما در این صفحه از سایت پزشک شهر، به معرفی دکتر ارتودنسی در صدرا پرداخته ایم. شما میتوانید با مراجعه به پروفایل VIP هر پزشک نسبت به گرفتن نوبت و یا مشاوره آنلاین اقدام کنید.

اسامی دندانپزشک ارتودنسی در صدرا

در این جدول از سایت پزشک شهر به معرفی پزشک ارتودنسی در صدرا پرداخته ایم. با مراجعه به پروفایل هر پزشک و یا تماس با شماره تلفن آنها نسبت به دریافت وقت خود اقدام کنید.

ردیفنامآدرستلفن
1
دکتر مهدی فانیصدرا، بلوار پاسداران، کوچه ی جنب بانک سپه، ساختمان آنا، طبقه دوم، واحد 609359529949

سایر دکتر ارتودنسی دندان در شهرک صدرا

ردیف نام آدرس تلفن
1 کلینیک دندانپزشکی اخگر صدرا، بلوار مولانا، حدفاصل چهارراه و مولانا 2، ساختمان نور 2، طبقه زیرزمین 07191001817
2 کلینیک دندانپزشکی صدرا شیراز ، صدرا، فاز 1، بلوار مولانا، ساختمان فلورانس، طبقه 1، واحد 3 07133600003

07133600002

نوبت دهی آنلاین دندانپزشک متخصص ارتودنسی دندان در صدرا

ما در سایت "پزشک شهر" این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا با مراجعه به پروفایل هر پزشک و رفتن به قسمت نوبت دهی آنلاین اولین وقت خالی را برای خود ثبت کنید. از مزایای نوبت دهی آنلاین میتوان به صرفه جویی در وقت و زمان بیمار اشاره کرد. همچنین دقت کنید که نوبت آنلاین شما به معنی زمان ملاقات شما با پزشک نیست، و فقط نشانگر زمان حضور شما در مطب است.

دندانپزشک در صدرا

مشاوره آنلاین با دکتر سیم کشی دندان در صدرا

شما میتوانید با مراجعه به پروفایل VIP هر پزشک در سایت پزشک شهر نسبت به مشاوره داشتن با وی اقدام کنید. در هر پروفایل در سمت چپ صفحه گزینه ای سبز رنگ وجود دارد که با کلیک بر روی آن میتوانید سوالات خود را به صورت صوتی و یا تصویری و نوشتاری از پزشک مورد نظر خود در هر جا و مکانی که هستید بپرسید. مشاوره آنلاین این امکان را برای شما فراهم کرده تا به صورت مستقیم با پزشک خود در ارتباط باشید. برای دیدن بهترین دندانپزشک در شیراز به این لینک بروید.

دکتر ارتودنسی در صدرا

هزینه ارتودنسی در صدرا چقدر است؟

هزینه ارتودنسی در صدرا شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

  • سابقه و شدت ناهنجاری دندانی: هرچه ناهنجاری پیچیده‌تر باشد، درمان ارتودنسی به زمان و تخصص بیشتری نیاز دارد و در نتیجه هزینه آن بیشتر خواهد بود.
  • نوع دستگاه و تجهیزات (apparatus) مورد استفاده: انواع مختلفی از دستگاه‌های ارتودنسی مانند بریس‌های فلزی، سرامیکی، دیمون، لینگوال و ... در بازار موجود است که هر کدام قیمت خاص خود را دارند.
  • میزان تجربه و تخصص متخصص ارتودنسی: معمولاً متخصصان ارتودنسی با تجربه و معروف‌تر هزینه‌های بالاتری را برای خدمات خود دریافت می‌کنند.
  • موقعیت و امکانات کلینیک دندانپزشکی: کلینیک‌های دندانپزشکی که در مناطق مرکزی و یا لوکس‌تر شهر واقع شده‌اند معمولاً هزینه‌های بیشتری را برای خدمات ارتودنسی از بیماران خود دریافت می‌کنند.

به طور کلی، هزینه شروع ارتودنسی در صدرا شیراز از 4 تا 12 میلیون تومان متغیر است. این هزینه فقط شامل ویزیت اولیه، قالب‌گیری و قرار دادن براکت‌ها می‌باشد. هزینه‌های معاینات دوره‌ای، تنظیم براکت‌ها و جایگزینی سیم‌ها و کش‌ها به طور جداگانه محاسبه می‌شود و می‌تواند ماهانه بین 500 هزار تا 1 میلیون تومان باشد.

مراقبت ها در دوره ارتودنسی

مراقبت‌های بعد از ارتودنسی:

  • بهداشت دهان و دندان: مسواک زدن دندان‌ها بعد از هر وعده غذایی و نخ دندان کشیدن حداقل یکبار در روز برای از بین بردن پلاک و باقی‌مانده غذا که ممکن است دور براکت‌ها یا ترینرهای شفاف شما گیر کند، ضروری است. همچنین می‌توانید برای کمک به جلوگیری از پوسیدگی دندان‌ها از دهانشویه فلوراید دار استفاده کنید.
  • رژیم غذایی: از غذاهای سفت، جویدنی و چسبنده که می‌توانند به براکت‌ها یا تری‌نرهای شفاف شما آسیب برسانند، خودداری کنید. این غذاها شامل مغزها، ذرت بو داده، آبنبات، هویج خام، سیب و ذرت است. غذاهای سفت را قبل از خوردن به قطعات کوچک خرد کنید.
  • نگهدارنده‌ها: در صورتی که از نگهدارنده استفاده می‌کنید، آن را طبق دستور ارتودنتیست خود بپوشید. نگهدارنده‌ها به حفظ کردن دندان‌های شما در موقعیت جدیدشان بعد از برداشتن براکت‌ها کمک می‌کنند. مطمئن شوید که نگهدارنده‌های خود را روزانه با مسواک و خمیر دندان تمیز کنید.
  • معاینات دوره ای دندانپزشکی: همچنان برای معاینات و تمیز کردن‌های منظم به دندانپزشک خود مراجعه کنید. این کار برای نظارت بر سلامت دهان و دندان شما و اطمینان از سلامت ماندن دندان‌ها مهم است.
  • درد: ممکن است بعد از سفت شدن براکت‌ها یا شروع به استفاده از یک ترینر شفاف جدید، کمی احساس درد یا ناراحتی کنید. مسکن‌های بدون نسخه مانند ایبوپروفن یا استامینوفن می‌توانند به کاهش درد شما کمک کنند.
  • موم ارتودنسی: دکتر ارتودنسی شما ممکن است برای محافظت از گونه‌ها و لب‌های شما در برابر تحریک، موم ارتودنسی به شما بدهد تا روی براکت‌ها بزنید.

اگر میخواهید بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی دندان در شیراز را ببینید روی این لینک کلیک کنید.

با رعایت این نکات مراقبتی بعد از ارتودنسی، می‌توانید به اطمینان از موفقیت درمان ارتودنسی و حفظ سلامت لبخند خود کمک کنید. برگرفته از سایت   https://www.dufffamilydental.com

جمع بندی دکتر ارتودنسی در صدرا

در بالا به توضیح راجع به دندانپزشک ارتودنسی در صدرا پرداخته ایم. همچنین ما، پزشک ارتودنسی در صدرا به همراه شماره تماس و آدرس کلینیک را برای شما آورده ایم و توضیحات مختصری راجع به زمان درمان با ارتودنسی و مراقبت های ضروری بعد از آن آورده ایم.

نظر کاربران