کلینیک دندانپزشکی در صنایع شیراز

نوبت دهی بهترین کلینیک دندانپزشکی در صنایع شیراز

پگاه جاوید

کلینیک دندانپزشکی در صنایع شیراز در جدول زیر از سایت پزشک شهر به شما معرفی شده است. برای دریافت مشاوره و اخد نوبت و همچنین مشاهده نمونه کار هر کلینیک می توانید از طریق پروفایل اقدام نمایید.

لیست کلینیک دندانپزشکی در صنایع شیراز

ردیف نام آدرس شماره تماس
1 درمانگاه دندانپزشکی کیمیا شيراز، بالاتر از ميدان صنايع، ابتدای بلوار دکتر حسابی، حدفاصل خيابان آدينه و کوچه 18 07136237288
2 کلینیک دندانپزشکی درمانگاه و مرکز جراحی آفرینش شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، نبش کوچه 29 علوی، روبروی پمپ CNG گاز 07136517571

دریافت نوبت ابنترنتی از کلینیک دندانپزشکی بلوار صنایع شیراز

یکی از ویژگی های سایت ما، امکان رزرو نوبت آنلاین از طریق پروفایل مراکز دندانپزشکی در بلوار صنایع شیراز می باشد. شما می توانید بر روی نام پروفایل هایی که در جدول بالا به صورت vip معرفی شده است، کلیک نمایید و پس از مشاهده ساعت کاری کلینیک نوبت خود را رزرو نمایید. شما می توانید برای مشاهده بهترین کلینیک دندانپزشکی در شیراز روی لینک کلیک نمایید.

دریافت نوبت ابنترنتی از کلینیک دندانپزشکی بلوار صنایع شیراز

مشاوره آنلاین با درمانگاه دندانپزشکی در بلوار صنایع شیراز

یکی از عوامل مهم دیگر سایت ما، ارائه خدمات مشاوره آنلاین از طریق واتساپ در زمینه هزینه ها، نوع درمان و مراقبت قبل و بعد است. برای استفاده از این خدمات، به سادگی وارد پروفایل درمانگاه دندانپزشکی مورد نظر خود شوید و بر روی گزینه مشاوره آنلاین کلیک کنید.

بهترین کلینیک دندانپزشکی خیابان صنایع از نظر مردم

شما می توانید دز انتهای این لیست نظر سایر کاربران و بیماران که به کلینیک های دندانپزشکی در خیابان مدرس شیراز را مراجعه کرده اند، مشاهده نمایید. همچنین می توانید در پروفایل هر کلینیک نیز میزان رضایت مردم را نیز مشاهده نمایید.

اگر کلینیک های معرفی شده در جدول بالا، خدمات مورد نیاز شما را ارائه نمی دهند می توانید به کلینیک دندانپزشکی در تاچارا شیراز، که یک محله نزدیک به صنایع است مراجعه کنید.

نظر کاربران