کلینیک دندانپزشکی در قصردشت شیراز

نوبت دهی کلینیک دندانپزشکی در قصردشت شیراز

پگاه جاوید

بهترین کلینیک دندانپزشکی در قصردشت شیراز در جدول زیر به همراه شماره تماس و آدرس معرفی شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طرق پروفایل اقدام نمایید.

کلینیک دندانپزشکی در قصردشت شیراز

ردیف نام آدرس شماره تماس
1 کلینیک دندانپزشکی و رادیولوژی فک و صورت مهر شیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از زرگری، حد فاصل کوچه 68 و 70، پلاک 119 07136269001
2 کلینیک دندانپزشکی دکتر مینا شیراز، خیابان برق، خیابان شهید رضایی، پلاک 84 07191001357
3 کلینیک دندانپزشکی دانشکده دندانپزشکی شیراز، قصردشت، نرسیده به خیابان قم آباد 07136263194
4 کلینیک دندانپزشکی مدرن قائم شیراز، خیابان قصرالدشت، حد فاصل بیمارستان فرهمند فر و عفیف آباد 07136288002

نوبت دهی دندانپزشکی در قصردشت شیراز

در شیراز، شهری در جنوب ایران، شما می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به حضور حضوری، نوبت اینترنتی از کلینیک‌های دندانپزشکی واقع در خیابان قصردشت شیراز را دریافت کنید. برای این منظور، می‌توانید از وبسایت پزشک شهر استفاده کنید. ابتدا کلینیک مورد نظر خود را از لیست کلینیک‌های معرفی شده در جدول بالا انتخاب کنید و وارد پروفایل آن کلینیک شوید و سپس گزینه نوبت آنلاین را انتخاب نمایید. برای مشاهده لیست کلینیک دندانپزشکی شیراز می توانید روی لینک کلیک نمایید.

نوبت دهی دندانپزشکی در قصردشت شیراز

مشاوره آنلاین با کلینیک دندانپزشکی در خیابان قصردشت شیراز

با توجه به نیاز برخی بیماران که به دلایل مختلف قادر به حضور در مطب و تحمل شلوغی آن نیستند، امکان دریافت مشاوره آنلاین و صحبت غیرحضوری را از طریق تلفن همراه را برای شما فراهم کرده‌ایم. اگر به انجام چنین کاری علاقه‌مندید، می‌توانید وارد پروفایل کلینیک انتخابی خود شوید و گزینه مشاوره آنلاین را انتخاب کنید.
اگر کلینیک مورد نظر خود را پیدا نکردید، می توانید لیست کلینیک دندانپزشکی در زرگری شیراز و کلینیک دندانپزشکی در رحمت آباد شیراز را بررسی کنید.
نظر کاربران