مراکز جوانسازی پوست در صدرا

بهترین مراکز جوانسازی پوست در صدرا

پگاه جاوید

لیست بهترین پزشکان متخصص جوانسازی پوست در صدرا در جدول زیر به همراه شماره تماس و آدرس معرفی شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت می توانید وارد پروفایل پزشک شوید.

لیست مراکز جوانسازی پوست در صدرا

سایر مراکز جوانسازی پوست در صدرا

نام آدرس شماره تماس
کلینیک زیبایی هارمونی شیراز، صدرا، بلوار امام خمینی، بعد از بانک ملی، ساختمان بنیامین، جنب داروخانه دکتر محبی، طبقه اول 07136448994
09171893770
کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر قادری صدرا، بلوار پاسداران، روبروی پمپ گاز، ساختمان یاقوت، طبقه اول، واحد 1 07136431299
09914420591

دریافت نوبت از مراکز جوانسازی پوست در صدرا

شما کاربران عزیز می توانید به کمک سایت پزشک شهر به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری اقدام به دریافت نوبت نمایید. ثبت نوبت به صورت اینترتی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما خواهد شد. برای دریافت نوبت از مراکز معرفی شده در بالا، کافی است وارد پروفایل پزشک مورد نظر خود شوید و پس از مشاهده روز و ساعات حضور پزشک در مطب نوبت خود را ثبت نمایید. پس از ثبت نوبت پیامکی از طرف سایت پزشک شهر برای شما ارسال خواهد شد.

دریافت نوبت از مراکز جوانسازی پوست در صدرا

مشاوره آنلاین با بهترین دکتر حوانسازی در صدرا

یکی از قابلیت های سایت پزشک شهر امکان مشاوره انلاین با بهترین مراکز و پزشکان جوانسازی پوست در صدرا می باشد. برای کسب مشاوره آنلاین می توانید وارد پروفایل پزشکانی که به صورت vip شده اند بشوید و سپس گزینه مشاوره آنلاین را انتخاب نمایید. همچنین برای مشاهده بهترین دکتر متخصص پوست و مو در صدرا و بهترین متخصص پوست و مو در شیراز می توانید روی لینک کلیک نمایید.

انواع روش های جوانسازی صورت در شیراز

روش‌های مختلفی برای جوان‌سازی صورت وجود دارند که شامل:

  • لیفت صورت: یکی از روش‌های پرطرفدار جوان‌سازی صورت است که با استفاده از فناوری لیزر، الکتریکی یا مغناطیسی، باعث تقویت کلاژن و الاستین در پوست می‌شود.
  • فیلرهای صورت: تزریق فیلر باعث محافظت از چربی و حفظ حجم صورت می‌شوند. فیلر
  • بوتاکس: این روش با استفاده از تزریق موادی مانند بوتاکس به منظور خنثی کردن عضلاتی که باعث ایجاد چین و چروک در صورت می‌شوند، انجام می‌شود.
  • هایفوتراپی: یکی از روش های جوانسازی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد هایفوتراپی است.
  • تزریق ژل و بوتاکس: تزریق ژل و بوتاکس یکی از خدمات زیبایی و جوانسازی می باشد.

شما می توانید در کلینیک های زیبایی، سایر خدمات زیبایی را انجام دهید. برای مشاهده لیست بهترین کلینیک های زیبایی در صدرا می توانید روی لینک کلیک نمایید.

نظر کاربران
مقالات مشابه
مشاهده همه