تزريق ژل به سينه در شیراز

تزريق ژل به سينه در شیراز

مرادی

اگر میخواهید فرم یا سایز سینه خود را بدون عمل های جراحی تغییر دهید، تزریق ژل یکی از بهترین راه های آم است. میخواهیم در این صفحه از سایت پزشک شهر به شرح تزريق ژل به سينه در شیراز بپردازیم.

بهترین دکتر تزریق ژل به سینه در شیراز

اسامی بهترین پزشکان تزريق ژل به سينه در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس را در جدول زیر از سایت پزشک شهر آورده ایم.

نام آدرس تلفن

دکتر لیدا زارعی

فرهنگ شهر -

دکتر جهانگیر تقی پور

شیراز، خیابان عفیف آباد نبش کوچه 6 مجتمع مهرگان طبقه 4 07136292999

نوبت دهی و مشاوره انلاین دکتر تزریق ژل به سینه در شیراز

اگر میخواهید از خدمات پزشک تزريق ژل به سينه در شیراز استفاده کنید، میتوانید با رفتن به پروفایل هر پزشک و در قسمت نوبت دهی آنلاین، اولین نوبت خالی پزشک را برای خود ثبت کنید. در قسمت دیگری از پروفایل هر پزشک نیز لینک مشاوره آنلاین وجود دارد، که میتوانید سوالات خود را از وی بپرسید.

ژل تزریقی به سینه چیست؟

ژل تزریقی به سینه، ماده ای پرکننده است که به منظور افزایش حجم و فرم دهی به سینه ها تزریق می شود. این ماده از جنس های مختلفی مانند هیالورونیک اسید، کلاژن و چربی خود فرد تهیه می شود.

انواع ژل فرم دهی سینه

در حال حاضر چند نوع ژل تزریقی برای سفت کردن سینه وجود دارد که عبارتند از:

  • فیلرهای اسید هیالورونیک (HA):این رایج ترین نوع ژل تزریقی برای سفت کردن سینه هستند. HA ماده ای طبیعی است که در بدن یافت می شود و به حفظ رطوبت پوست کمک می کند. فیلرهای HA می توانند برای حجم دادن به سینه ها، صاف کردن چین و چروک ها و بهبود کلی ظاهر پوست استفاده شوند. برخی از مارک های محبوب فیلرهای HA برای سینه ها عبارتند از: Restylane، Juvederm و Belotero.
  • هیدروژل ها: هیدروژل ها نوعی ژل هستند که حاوی آب بیشتری نسبت به فیلرهای HA هستند. این امر آنها را نرم تر و انعطاف پذیرتر می کند و آنها را به انتخاب خوبی برای افرادی که می خواهند ظاهری طبیعی تر داشته باشند. هیدروژل ها همچنین می توانند برای مدت طولانی تری از فیلرهای HA باقی بمانند. یک مارک محبوب هیدروژل برای سینه ها عبارتند از: Macrolane.
  • فیلرهای اسید پلی لاکتیک (PLA): فیلرهای PLA نوعی پرکننده نیمه دائمی هستند که به تحریک تولید کلاژن بدن کمک می کنند. این امر می تواند منجر به سفت شدن و حجم گرفتن طولانی مدت سینه ها شود. با این حال، فیلرهای PLA می توانند دردناک تر از سایر انواع ژل ها باشند و زمان بهبودی بیشتری داشته باشند. یک مارک محبوب فیلر PLA برای سینه ها عبارتند از: Sculptra.
  • فیلرهای هیدروکسی آپاتیت کلسیم (CaHA): فیلرهای CaHA نوع دیگری از پرکننده نیمه دائمی هستند که از ذرات ریز هیدروکسی آپاتیت ساخته شده اند. این ماده به طور طبیعی در استخوان ها و دندان ها یافت می شود. فیلرهای CaHA می توانند برای حجم دادن و سفت کردن سینه ها و همچنین صاف کردن چین و چروک ها استفاده شوند. یک مارک محبوب فیلر CaHA برای سینه ها عبارتند از: Radiesse.

انتخاب بهترین نوع ژل تزریقی برای شما به نیازها و اهداف فردی شما بستگی دارد. در طول مشاوره با یک جراح پلاستیک یا متخصص پوست، می توانید در مورد گزینه های مختلف خود بحث کنید و بهترین تصمیم را برای خود بگیرید.

تزریق ژل به سینه چه خطراتی دارد؟

نویسندگان یک مقاله، تجربه خود را در زمینه استفاده از اسید هیالورونیک غیرحیوانی که با استفاده از فناوری تجاری در دسترس      (Macrolane، شرکت Q-Med AB سوئد) تولید شده است، برای بزرگ کردن سینه در ۴۰۰۰ زن که از سال ۲۰۰۴ تحت درمان قرار گرفته‌اند، گزارش می‌کنند. همچنین شایع‌ترین عوارض جانبی و درمان موفقیت‌آمیز آنها را شرح می‌دهند. به طور متوسط، ۳۰ تا ۴۰ میلی‌لیتر Macrolane به هر سینه تزریق شده است. از ۲۷۴ زنی که در سال ۲۰۰۷ به کلینیک مراجعه کرده‌اند، کمتر از ۱۰ درصد عوارض جانبی موضعی (مانند جابجایی ژل، ایجاد توده‌های Macrolane و موارد نادر عفونت) را تجربه کرده‌اند. هیچ عارضه سیستمیک جدی مشاهده نشده است و این درمان به خوبی تحمل شده است. برای جلوگیری از عوارض جانبی موضعی مانند عفونت، تکنیک تزریق استریل ضروری است و درمان زودهنگام عوارض جانبی توصیه می‌شود. در حالی که فقط حجم کمی از Macrolane تزریق شده است، اما بزرگتر کردن سینه تا یک سایز برای اصلاح عدم تقارن بین سینه‌ها و ایجاد فرم توپر در قسمت بالایی سینه به طور نسبی آسان و ایمن است. برگرفته از سایت ncbi.nlm.nih.gov

برای دیدن بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز روی این لینک کلیک کنید.

تزريق ژل به سينه در شیراز

تزریق ژل به سینه چقدر ماندگار است؟

ماندگاری تزریق ژل سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

  • نوع ژل: ژل های مختلف ماندگاری های متفاوتی دارند. به طور کلی، ژل های هیالورونیک اسید رایج ترین نوع ژل برای تزریق سینه هستند و ماندگاری آنها بین 1 تا 2 سال است.
  • میزان تزریق: هر چه ژل بیشتری تزریق شود، ماندگاری آن بیشتر خواهد بود.
  • متابولیسم بدن: بدن هر فرد ژل را با سرعت متفاوتی جذب می کند. افرادی که متابولیسم سریع تری دارند، ممکن است ژل را سریعتر تجزیه کنند و به تزریق های مکرر بیشتری نیاز داشته باشند.
  • سبک زندگی: عواملی مانند سیگار کشیدن، مصرف زیاد الکل و قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند ماندگاری ژل را کاهش دهد.

به طور کلی، می توان انتظار داشت که تزریق ژل سینه بین 1 تا 8 سال ماندگاری داشته باشد.

برای مشاهده بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز به این لینک بروید.

تزریق چربی به سینه در شیراز

هزینه تزریق ژل به سینه چقدر است؟

به طور کلی، هزینه تزریق ژل به سینه در شیراز بین 3 تا 10 میلیون تومان است. البته عواملی چون نوع ژل و میزان ژل و ناحیه تزریق در تاثیر گذاری بر این قیمت ها دخیل است.

جمع بندی

تلاش ما در این صفحه برای معرفی انواع ژل تزریقی به سینه و خطرات آن بود. برای کسانی که میخواهند این عمل زیبایی را انجام دهند نیز آدرس و شماره تماس پزشک تزريق ژل به سينه در شیراز را در جدول قرار دادیم.

نظر کاربران