تزریق ژل اقساطی در شیراز

تزریق ژل اقساطی در شیراز

مرادی

در این صفحه از وبسایت پزشک شهر، به معرفی کلینیک‌هایی در شیراز می‌پردازیم که خدمات تزریق ژل را به صورت اقساطی ارائه می‌دهند. تزریق ژل، روشی محبوب برای جوانسازی پوست و رفع چین و چروک‌ها است. با این حال، هزینه این عمل زیبایی می‌تواند برای برخی افراد بالا باشد. به همین دلیل، برخی از کلینیک‌ها، امکان انجام تزریق ژل به صورت اقساطی را فراهم کرده‌اند تا این خدمت برای افراد بیشتری قابل دسترس باشد. در ادامه بهترین کلینیک ها برای تزریق ژل قسطی به شما معرفی کرده ایم.

کلینیک تزریق ژل اقساطی در شیراز

در ادامه میتوانید کلینیک های تزریق ژل اقساطی در شیراز را مشاهده کنید.

کلینیک تخصصی دنا

کلنییک تخصصی دنا، یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در شیراز است که خدمات تزریق ژل اقساطی در شیراز را ارائه می دهد:

 • شماره تماس: 07136364060
 • آدرس: شیراز، خیابان معالی آباد، نبش کوچه 1 شریعتی، ساختمان پارسا، طبقه 6

قیمت تزریق ژل قسطی در شیراز

به خاطر داشته باشید که قیمت تزریق ژل به عوامل مختلفی مانند ناحیه مورد تزریق، نوع ژل و دستمزد پزشک بستگی دارد. به طور میانگین هزینه تزریق ژل لب در شیراز، حدوداً از هر سی سی 600 هزارتومان تا هر سی سی 3 میلیون تومان می‌باشد. برخی کلینیک ها هزینه را به صورت اقساطی به همان قیمت نقد دریافت میکنند اما برخی دیگر با دریافت مقداری سود، هزینه را برای شما اقساطی میکنند.

 • تزریق ژل لب: قیمتی بین 1.5 تا 3 میلیون تومان در هر سی سی
 • تزریق ژل گونه: قیمتی بین 1 تا 2 میلیون تومان در هر سی سی
 • تزریق ژل خطوط پیشانی: قیمتی بین 800 هزار تا 1.5 میلیون تومان در هر سی سی

شرایط پرداخت به صورت اقساطی

درست است که معمولا تزریق ژل به صورت نقدی انجام می‌شود، اما کلینیک‌های مختلف در شیراز شرایط اقساطی را نیز برای متقاضیان ارائه می‌دهند.

شرایط کلی پرداخت اقساطی:

 • پیش‌پرداخت: در ابتدای کار، باید مبلغی را به عنوان پیش‌پرداخت به کلینیک پرداخت کنید. این مبلغ معمولا بین 30 تا 50 درصد از کل هزینه تزریق ژل است.
 • تعداد اقساط: تعداد اقساط می‌تواند بین 2 تا 4 قسط باشد.
 • فاصله اقساط: فاصله اقساط معمولا یک ماهه است.
 • سود: برخی از کلینیک‌ها برای پرداخت اقساطی، سود دریافت می‌کنند. نرخ سود می‌تواند بین 10 تا 20 درصد باشد.
 • چک: معمولا برای پرداخت اقساطی، باید چک ضمانت ارائه دهید.

هزینه تزریق ژل در شیراز چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

مزایای تزریق ژل به صورت اقساطی

مزایای تزریق ژل به صورت اقساطی عبارتند از:

 • قابلیت پرداخت بیشتر: تزریق ژل می تواند گران باشد، به خصوص اگر برای چندین ناحیه از صورت انجام شود. پرداخت هزینه به صورت اقساطی می تواند آن را برای افرادی که در غیر این صورت قادر به پرداخت آن نیستند، مقرون به صرفه تر کند.
 • برنامه ریزی مالی بهتر: با پرداخت به صورت اقساطی، می توانید هزینه تزریق ژل را در بودجه خود بگنجانید. این امر می تواند به شما در برنامه ریزی بهتر برای سایر هزینه ها کمک کند.
 • انعطاف پذیری بیشتر: برخی از ارائه دهندگان خدمات زیبایی، طرح های پرداخت مختلفی را ارائه می دهند، بنابراین می توانید برنامه ای را پیدا کنید که متناسب با نیازها و بودجه شما باشد.

تزریق ژل اقساطی در شیراز

نکاتی که قبل از انتخاب کلینیک تزریق ژل اقساطی باید در نظر داشت

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام انتخاب کلینیک تزریق ژل که خدمات اقساطی ارائه می‌دهد، به خاطر داشته باشید:

 • سابقه و صلاحیت کلینیک را بررسی کنید: قبل از انتخاب هر کلینیکی، حتماً تحقیقات خود را انجام دهید و سابقه و صلاحیت پزشک و کارکنان را بررسی کنید. مطمئن شوید که پزشک دارای مجوز و گواهینامه لازم برای انجام تزریق ژل باشد.
 • در مورد هزینه‌ها و شرایط اقساط سوال کنید: قبل از شروع هرگونه درمان، حتماً در مورد تمام هزینه‌ها و شرایط اقساط سوال کنید. مطمئن شوید که تمام هزینه‌ها را از جمله هزینه‌های مشاوره، هزینه تزریق و هرگونه هزینه اضافی را درک می‌کنید.
 • تمام قراردادها را با دقت بخوانید: قبل از امضای هرگونه قرارداد، حتماً تمام شرایط و ضوابط را با دقت بخوانید. مطمئن شوید که تمام جزئیات مربوط به هزینه، شرایط پرداخت و سیاست‌های لغو را درک می‌کنید.
 • در صورت داشتن هرگونه سوال یا نگرانی، بپرسید: اگر در مورد هر چیزی سوال یا نگرانی دارید، حتماً قبل از شروع درمان از پزشک یا مسئول مربوطه سوال کنید.

تزریق ژل می‌تواند یک روش درمانی ایمن و موثر برای بهبود ظاهر شما باشد. با این حال، مهم است که قبل از انتخاب کلینیک و شروع درمان، تحقیقات خود را انجام دهید و تمام گزینه‌های خود را در نظر بگیرید. برای مشاهده بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز روی این لینک بزنید.

جمع بندی

در این صفحه تلاش کردیم تا به شما مراکز تزریق ژل برای زیبایی که امکان پرداخت قسطی هزینه ها را به شما میدهند، معرفی کنیم. نحوه پرداخت قسطی در مراکز مختلف تزریق ژل ممکن است متفاوت باشد. با این حال، به طور کلی، شما باید در ابتدا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت و مابقی را در اقساط ماهانه یا چند ماهه پرداخت کنید.

نظر کاربران