دکتر لیفت سانترال لب در زرگری شیراز

دکتر لیفت سانترال لب در زرگری شیراز

مرادی

سانترال لب، که به آن "کمان Cupid's" یا "قوس لب" هم گفته می‌شود، ناحیه برجسته‌ی V شکل در وسط لب بالایی است. این بخش از لب نقشی کلیدی در زیبایی و تقارن صورت دارد. برخی افراد به طور طبیعی سانترال لب برجسته و واضحی دارند، در حالی که برخی دیگر ممکن است سانترال لب کم‌حجم یا نامتقارن داشته باشند. در سال‌های اخیر، روش‌های مختلفی برای بهبود ظاهر سانترال لب، از جمله لیفت سانترال لب محبوب شده‌ است. در اینجا به توضیح راجع به  لیفت سانترال لب در زرگری شیراز میپردازیم.

بهترین دکتر لیفت سانترال لب در زرگری شیراز

در اینجا برترین جراحان زیبایی برای سانترال لب در زرگری شیراز را به همراه آدرس و شماره تماس به شما معرفی میکنیم.

دکتر سلمان شاکری

 • آدرس: شیراز، چهارراه زرگری به سمت پل زرگری، مجتمع پزشکی ابن سینا، طبقه دوم، واحد 8
 • تلفن: 09170031118

دکتر دلارام پورمهران

 • آدرس: شیراز، پل زرگری، قصردشت، روبروی کوچه 69، ساختمان پزشکی رایمون، طبقه اول، واحد 104
 • تلفن: 09177892935

خانم دکتر مهسا پورهاشمی

 • آدرس: شیراز، چهار راه زرگری، برج پزشکی بارانا، طبقه ۵، واحد ۵۵
 • تلفن: 09178461178
دکتر لیفت سانترال لب در ستارخان شیراز

نوبت دهی و مشاوره آنلاین با دکتر لیفت سانترال لب در زرگری شیراز

در سایت پزشک شهر، می‌توانید از طریق مشاوره آنلاین با بهترین دکتر برای سانترال لب، سوالات خود را از پزشک بپرسید. این قابلیت بسیار مهم است، زیرا به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به مراجعه حضوری، با پزشک مشورت کنید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

برای استفاده از این قابلیت، کافی است در پروفایل‌های VIP پزشکان، روی گزینه مشاوره آنلاین کلیک کنید. سپس، سوالات خود را به صورت متنی یا صوتی برای پزشک ارسال کنید. پزشک در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهد داد. سپس برای گرفتن نوبت از دکتر مورد نظر خود در همان پروفایل پزشک گزینه نوبت دهی آنلاین را نیز می توانید انتخاب کنید و اولین نوبت خالی پزشک را برای خود ثبت کنید. برای مشاهده متخصص لیفت سانترال لب در شیراز به این لینک بروید.

هزینه عمل لیفت سانترال لب در زرگری شیراز چقدر است؟

هزینه عمل لیفت سانترال لب به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • مهارت و تجربه جراح: جراحان باتجربه و مشهورتر معمولا هزینه بیشتری را برای خدمات خود دریافت می‌کنند.
 • موقعیت جغرافیایی: هزینه عمل در شهرهای بزرگتر معمولا بیشتر از شهرهای کوچک است.
 • نوع بیهوشی: بیهوشی عمومی معمولا از بیحسی موضعی گرانتر است.
 • هزینه های جانبی: این هزینه ها می تواند شامل هزینه های آزمایشگاه، دارو و مراقبت های بعد از عمل باشد.

به طور کلی، هزینه عمل لیفت سانترال لب بین 3 تا 6 میلیون تومان است.

لیفت سانترال لب چیست؟

سانترال لب یا همان لیفت مرکزی لب: جراح شما یک برش در پایه بینی شما ایجاد می کند تا مرکز لب بالایی شما (کمان کوپید) را بلند کند. لیفت لب یک روش جراحی برای کاهش فضای بین پایین بینی و بالای لب است. لیفت لب بدون استفاده از فیلر یا ایمپلنت برای افزایش حجم، ظاهری بهتر و جوان‌تر به دهان شما می‌دهد.

آمادگی برای عمل لیفت سانترال لب

قبل از لیفت لب، با جراح پلاستیک خود ملاقات خواهید کرد. آنها یک معاینه فیزیکی انجام می دهند و در مورد سلامت عمومی و اهداف این روش بیشتر می آموزند. هنگامی که جراح شما انتظارات شما را بفهمد، نوع مناسب لیفت لب را برای شما تعیین خواهد کرد.

جراح پلاستیک شما دستورالعمل های خاصی را در مورد نحوه آماده شدن برای عمل به شما می دهد. شما باید مصرف الکل و داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و مکمل های گیاهی را متوقف کنید. در داروهایی که در حال حاضر مصرف می کنید تغییراتی ایجاد نکنید، مگر اینکه ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی آن را تایید کند. اگر سیگار می کشید، باید چند هفته قبل و بعد از جراحی آن را ترک کنید.

اگر در مورد روش، عوارض جانبی احتمالی یا نحوه آماده سازی سوالی دارید، قبل از تاریخ جراحی از جراح خود بپرسید. برگرفته از سایت clevelandclinic.org

دکتر لیفت سانترال لب در زرگری شیراز

روند جراحی سانترال لب

در روز لیفت لب، یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به شما بی حسی موضعی می دهد تا ناحیه را بی حس کند. شما در طول عمل لیفت لب بیدار هستید اما هیچ دردی احساس نمی کنید. اگر همزمان جراحی زیبایی دیگری مانند لیفت صورت (ریتیدکتومی) انجام می دهید، بیهوشی عمومی دریافت خواهید کرد و در خواب خواهید بود.

در لیفت لب، جراحان پلاستیک پوست اضافی بین پایین بینی و لب بالایی (فیلتروم) را برمی دارند و دهان شما را در موقعیت خود بلند می کنند. بسته به نوع لیفت لب شما ممکن است جراح شما به جای لب بالایی ناحیه دیگری از لب شما را بلند کند.

در طول این عمل، جراح پلاستیک شما:

 • یک برش ایجاد میکند.
 • پوست اضافی را برمیدارید.
 • لب بالایی خود را در موقعیت خود بلند میکند.
 • محل و تعداد برش ها بسته به نوع عمل لیفت لب شما متفاوت است.

برای تکمیل لیفت لب، جراح پلاستیک شما برش ها را با بخیه های کوچک می بندد.

آیا لیفت سانترال لب دائمی است؟

بله، لیفت لب نوعی جراحی زیبایی دائمی است که نتایج طبیعی را به شما می دهد. سایر انواع افزایش لب که نیازی به جراحی ندارند شامل تزریق فیلر برای افزایش حجم و تزریق سم بوتولینوم (بوتاکس) برای جلوگیری از چرخیدن لب بالایی به سمت داخل هنگام لبخند زدن است. برخلاف لیفت لب، این روش ها دائمی نیستند.

عمل لیفت لب چقدر دردناک است؟

در طول جراحی لیفت لب، شما بیدار خواهید بود اما هیچ دردی احساس نخواهید کرد. پس از عمل، ممکن است کمی ناراحتی، درد و تورم را تجربه کنید. داروهای مسکن می توانند به شما در مدیریت هرگونه ناراحتی کمک کنند.

اسکار زخم جراحی لیفت سانترال لب

پس از جراحی لیفت لب، احتمال ایجاد جای زخم قابل توجه در محل برش وجود دارد. جراحان پلاستیک برای به حداقل رساندن ظاهر جای زخم، برش را در محل دقیقی ایجاد می‌کنند. جای زخم لیفت لب معمولا خطوط باریکی هستند که در چین طبیعی زیر بینی پنهان شده‌اند.

با رعایت دستورالعمل‌های پزشک متخصص بعد از جراحی، می‌توانید خطر ایجاد جای زخم قابل توجه را کاهش دهید. محل برش ممکن است در حین بهبودی پوست بیشتر دیده شود، اما به مرور زمان محو شده و با رنگ طبیعی پوست شما ترکیب می‌شود.

اگر از ظاهر جای زخم بعد از جراحی نگران هستید، با جراح یا پزشک خود صحبت کنید.

جمع بندی

عمل لیفت سانترال لب یک روش دائمی برای بهتر کردن ظاهر لب است که در اینجا به توضیح کامل راجع به آن پرداختیم. پزشکان مرتبط به این عمل جراحی زیبایی را در خیابان زرگری شیراز به شما معرفی کردیم.

نظر کاربران