دکتر لیفت کل صورت در قصردشت شیراز

دکتر لیفت کل صورت در قصردشت شیراز

مرادی

لیفت کل صورت، که به آن ریتیدکتومی نیز گفته می‌شود، یک عمل جراحی زیبایی است که برای جوانسازی و رفع افتادگی پوست صورت و گردن انجام می‌شود. در این عمل، جراح پوست اضافی را برداشته و عضلات و بافت‌های زیرین را سفت می‌کند تا به ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر دست پیدا کنید. در این صفحه به معرفی دکتر لیفت کل صورت در قصردشت شیراز می پردازیم.

بهترین دکتر لیفت کل صورت در قصردشت شیراز

در لیست زیر میتوانید اسامی بهترین پزشکان لیفت صورت را در قصردشت شیراز با آدرس و تلفن ببینید.

دکتر علیرضا محمدی

  • آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، نبش کوچه ۵۳، ساختمان نوین
  • تلفن: 07136292478

دکتر محمدصادق هنرپیشه

  • آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از رحمت آباد، روبروی
  • تلفن: 07136281636

کلینیک کاشت مو، لیزر و زیبایی مدرن

  • آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، بعد از سه راه عفیف آباد، نبش کوچه 53
  • تلفن: 09170565001

برای مشاهده دکتر لیفت صورت در معالی آباد شیراز به این لینک بروید.

نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکتر لیفت کل صورت (ریتیدکتومی) در قصردشت شیراز

شما میتوانیددر سایت پزشک شهر در صورت تمایل به نوبت گرفتن با پزشک یا جراح لیفت کل صورت به پروفایل VIP وی بروید و اولین نوبت خالی پزشک را برای خود ثبت کنید. در صورت نیاز به مشاوره قبل از مراجعه به پزشک در همان پروفایل پزشک مورد نظرتان گزینه مشاوره آنلاین را انتخاب کنید و به صورت مستقیم سوالات خود را از وی بپرسید.

لیفت صورت در شیراز

جراحی لیفت کل صورت

عمل لیفت صورت شامل مراحل زیر است:

مرحله یک بیهوشی برای جراحی لیفت صورت

داروها برای راحتی شما در طول عمل جراحی تجویز می شوند. انتخاب ها شامل آرامبخشی وریدی و بیهوشی عمومی است. پزشک بهترین انتخاب را برای شما توصیه خواهد کرد.

انواع روش های دیگر می تواند نتیجه لیفت صورت را بیشتر کند. آنها عبارتند از:

  • ایمپلنت صورت یا انتقال چربی برای بهبود کانتور
  • تکنیک های لایه برداری برای بهبود بافت پوست صورت
  • کاهش چین و چروک با تزریق چربی یا فیلر

مرحله دو برش برای کشیدن پوست صورت

بسته به درجه تغییری که می خواهید ببینید، انتخاب های لیفت صورت شما شامل لیفت صورت سنتی، لیفت صورت با برش محدود یا لیفت گردن است.

برش سنتی لیفت صورت اغلب از خط مو در شقیقه ها شروع می شود، در اطراف گوش ادامه می یابد و در قسمت تحتانی پوست سر به پایان می رسد. چربی ممکن است از صورت، گردن جمع شده یا دوباره توزیع شود و بافت زیرین آن جابجا شود، معمولاً لایه‌های عمیق‌تر صورت و ماهیچه‌ها نیز بلند می‌شوند. پوست بر روی خطوط بلند شده دوباره پوشانده می شود و پوست اضافی بریده می شود.

برش دوم زیر چانه ممکن است برای بهبود بیشتر پیری گردن لازم باشد. بخیه ها یا چسب های پوستی برش ها را می بندند.

جایگزینی برای لیفت صورت سنتی از برش های کوتاه تری در شقیقه ها استفاده می کند که در اطراف گوش ادامه می یابد. "مینی لیفت" معمولاً برای بیمارانی که شل شدگی و افتادگی پوست کمتری دارند، در نظر گرفته می شود، زیرا نتایج کمتر از لیفت کامل صورت، جوان کننده هستند.

لیفت گردن به افتادگی گردن، شلی پوست گردن و تجمع چربی در زیر چانه می پردازد. برش لیفت گردن اغلب از جلوی لاله گوش شروع می شود و در پشت گوش می پیچد و به موهای خلفی پشت گوش ختم می شود.

مرحله سه بستن برش های حاصل از لیفت صورت

برش ها با بخیه هایی بسته می شوند که ممکن است جذب شوند یا بعد از چند روز نیاز به برداشتن داشته باشند. برخی از جراحان از چسب های پوستی برای مهر و موم کردن برش ها استفاده می کنند. پس از بهبودی، خطوط برش حاصل از لیفت صورت به خوبی در خط مو و در خطوط طبیعی صورت و گوش پنهان می شوند.

مرحله چهار دیدن نتایج لیفت کل صورت

بهبود قابل مشاهده لیفت صورت پس از کاهش تورم و کبودی ظاهر می شود. نتیجه نهایی شما نه تنها باید ظاهری جوان تر و آرام تر را به شما بازگرداند، بلکه به شما کمک می کند تا نسبت به خودتان اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. اطلاعات بیشتری در مورد نتایج لیفت صورت دریافت کنید. برگرفته از سایت plasticsurgery.org

دکتر لیفت کل صورت در قصردشت شیراز

هزینه جراحی لیفت صورت

به طور کلی، هزینه جراحی لیفت کامل صورت بین 40 تا 50 میلیون تومان در سال جاری است. با این حال، این فقط یک تخمین است و هزینه واقعی شما ممکن است بیشتر یا کمتر باشد.

ماندگاری نتایج لیفت صورت چقدر است؟

به طور کلی، نتایج لیفت صورت می تواند 5 تا 10 سال یا بیشتر طول بکشد. با این حال، مهم است که به خاطر داشته باشید که لیفت صورت نمی تواند زمان را به عقب برگرداند و شما همچنان با افزایش سن علائم طبیعی پیری را تجربه خواهید کرد.

جمع بندی

لیفت صورت از جراحی هایی است که این روزها بسیار محبوب شده و برای افرادی که دچار شل شدگی و افتادگی پوست هستند بسیار مناسب است. پزشکان و جراحان در خیابان قصردشت شیراز را که لیفت صورت انجام میدهند را به شما معرفی کردیم.

نظر کاربران