لیزر موی زائد در زرهی شیراز

لیزر موی زائد در زرهی شیراز | مزایا و هزینه لیزر موی زائد

پگاه جاوید

در این صفحه اطلاعات کلینیک های موی زائد در زرهی شیراز فراهم شده است. علاوه بر این شما میتوانید با رفتن به پروفایل هر کلینیک یا پزشک مربوطه آن از نحوه نوبت دهی اگاه شوید. در پروفایل هر یک با کلیک بر روی مشاوره انلاین سوالات خود را در خصوص خدمات و سایر موارد بپرسید.

مراکز لیزر موی زائد در خیابان زرهی شیراز

در این جدول نام و آدرس و شماره تلفن پزشک هایی که لیزر موی زائد در خیابان زرهی شیراز انجام میدهند آمده است. با مراجعه به پروفایل هر پزشک در سایت "پزشک شهر" میتوانید به صورت آنلاین نوبت بگیرید و  با پزشک مربوطه مشاوره آنلاین داشته باشید.

دکتر سیده سهیلا الهیاری

شماره تماس: 07136480306

آدرس: شیراز، چهاراه هوابرد، زرهی، نبش کوچه 24، ساختمان ناربن، طبقه 1، واحد 2

دسترسی به مشاوره آنلاین برای لیزر موی زائد در بلوار زرهی شیراز

در سایت "پزشک شهر" میتوانید با کلیک بر روی مشاوره آنلاین هر مرکز یا پزشک سوالات خود را در مورد انجام لیزر موهای زائد و نحوه نوبت دهی بپرسید. مشاوره آنلاین این امکان را برای شما فراهم می اورد تا در هر زمان و مکان با پزشک خود در ارتباط باشید. کافیست به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و روی لینک مشاوره آنلاین بزنید. بسیاری از مراجعین برای لیزر موی زائد سوالاتی درمورد نحوه انجام آن و میزان درد آن دارند، که با مشاوره آنلاین این امکان برای آنها فراهم شده تا با آسودگی خاطر نسبت به انجام لیزر اقدام کنند. برای دیدن بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شیراز به این لینک بروید.

لیزر موی زائد در زرهی شیراز

نوبت دهی آنلاین لیزر موی زائد در خیابان زرهی شیراز

با رفتن به پروفایل هر مرکز یا پزشک به قسمت دریافت نوبت در سمت چپ صفحه بروید و نوبت مورد نظر خود را رزرو کنید. باید توجه داشته باشید که نوبت شما به منزله ی زمان ملاقات با پزشک نیست و ممکن است مدت زمانی را ملزم به انتظار در کلینیک باشید. از مزایای نوبت دهی آنلاین نظم و صرفه جویی در وقت و هزینه است، که برای راحتی شما مراجعین عزیز در سایت پزشک شهر فراهم شده است.

هزینه لیزر موی زائد در خیابان زرهی شیراز

یکی از محبوب ترین روش های درمانی زیبایی، لیزر موی زائد است. این یکی از آسان ترین روش ها برای راحت شدن از شر موهای زائد است. هر کس که با این روش نا آشنا است، معمولا سوال های زیادی راجع به آن دارد. یکی از آنها این است که هزینه این پروسه چقدر خواهد بود.به گفته سایتhttps://www.forbes.com فاکتور های زیادی بر روی قیمت گذاری پروسه لیزر موی زائد تاثیر گزارند. از میان آنها میتوان به این چند مورد اشاره کرد: منطقه مورد نظر در بدن،موقعیت جغرافیایی کلینیک، تخصص شخص انجام دهنده لیزر، و زمان مورد نیاز برای انجام پروسه لیزر. در شیراز این هزینه از 500،000 تومان تا 3،000،0000 تومان متغیر است.

آیا بیمه هزینه های لیزر موی زائد را پوشش میدهد؟

پرداختن هزینه لیزر موی زائد توسط بیمه به پزشک متخصص پوست و مو و تشخیص او از مشکلات پوستی و ظاهری مراجعه کننده بستگی دارد. در اکثر موارد پرداخت هزینه توسط بیمه غیر ممکن است به دلیل اینکه، این یک روش درمانی زیبایی است و هیچ بیمه ای پرداخت آن را تقبل نمی کند. فقط در صورتی که موهای زائد بیش از حد در بدن مراجعه کننده ایجاد بیماری خاصی کند و روی شرایط فیزیکی و نرمال وی تاثیر منفی داشته باشد، طبق تشخیص پزشک و تایید متخصص پوست و مو، هزینه درمان وی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

چند بار لیزر موی زائد نیاز است؟

ممکن است که لیزر بیشتر از بقیه روش ها دائمی باشد، اما  یک روش با نتیجه دهی سریع نیست. یک جلسه لیزر موی زائد ممکن است که کافی باشد تا موهارا نازکتر و روشنتر و سبکتر کند، اما برای اینکه کاملا از بین بروند باید هر پروسه را در سال اول 4 تا 6 بار انجام دهید. توصیه میشود با توجه به چگونگی رشد مو هر جلسه 4 تا 6 هفته یکبار انجام شود. به گفته ِDr.Guanche: چندین بار انجام دادن لیزر برای کامل اثر کردن نیاز است. لیزر قطر و سایز موها را کاهش می دهد، یا کلا از بین میبرد و یا اصلا تاثیر نمی گذارد. به همین خاطر در آغاز انجام چند باره،با 4 تا 6 هفته فاصله نیاز است.

جمع بندی

در خیابان زرهی شیراز مراکز زیادی برای لیزر موهای زائد وجود دارد که علاوه بر لیزر موی زائد خدمات گسترده زیبایی دیگری نیز ارائه میدهند. همچنین شرایط و امکان مشاوره و نوبت دهی آنلاین نیز در این صفحه برای شما شرح داده شده است. اطلاعات مفید دیگری نیز برای افرادی که به تازگی با این روش درمانی زیبایی اشنا شده اند از جمله تعداد دفعات لازم برای اثر گذاری لیزر و پوشش دهی توسط بیمه آمده است.

نظر کاربران