لیزر موی زائد در قصردشت شیراز

لیزر موی زائد در قصردشت شیراز

مرادی

لیزر مو های زائد روشی محبوب برای از بین بردن موهای زائد بدن است که با استفاده از نور لیزر برای هدف قرار دادن و تخریب فولیکول‌ های مو عمل می‌کند. در این صفحه از سایت پزشک شهر میخواهیم راجع به لیزر موی زائد در قصردشت شیراز به شما اطلاعاتی بدهیم.

برترین مرکز لیزر موی زائد در قصردشت شیراز

در جدول زیر میتوانید مراکز لیزر موی زائد در قصردشت شیراز به همراه آدرس و شماره تماس آنها بیابید.

نام آدرس تلفن
مرکز مراقبت از پوست و مو دکتر حمید مهاجری نژاد شیراز، خیابان قصردشت، خیابان قم آباد، حد فاصل کوچه 4 و 6، پلاک 153 07136272440
09175888044
09178481454
دکتر هاله حقیقت شیراز ، خیابان قصردشت، نبش خیابان باغشاه (فلسطین)، ساختمان سبحان، طبقه 5، واحد 10 07132349517
مرکز لیزر دکا شیراز ، قصردشت 09339174407
کلینیک کاشت مو، زیبایی و لیزر ایرسا شیراز ، خیابان قصردشت، بلوارمیرزای شیرازی، روبه روی بیمارستان کوثر، پلاک 100 07136353031
مرکز پوست، زیبایی و لیزر دکتر خدابخش مرتضوی شیراز، خیابان قصردشت، جنب بیمارستان فرهمند فر، ساختمان اکسیر، طبقه 1 09039504255

نوبت دهی و مشاوره آنلاین با کلینیک لیزر موی زائد در قصردشت شیراز

اگر میخواهید جلسات لیزرموی زائد خود را شروع کنید، به پروفایل VIP کلینیک یا پزشک مورد نظرتان در سایت پزشک شهر بروید و از طریق لینک نوبت دهی آنلاین، اولین نوبت خالی را برای خود ثبت کنید. در صورت داشتن سوال از پزشک خود میتوانید به قسمت مشاوره آنلاین در پروفایل پزشک بروید و با وی ارتباط برقرار کند.

هزینه لیزر موهای زائد در قصردشت شیراز

هزینه لیزر در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در قصردشت شیراز به موارد مختلفی بستگی دارد و معمولا به صورت جلسه ای حساب می شود. به طور متوسط قیمت لیزر موهای زائد در شیراز برای تمام بدن حدود 600 تا 2 میلیون تومان برای هر جلسه خواهد بود. برای اطلاع دقیق تر می توانید با کلینیک های معرفی شده در جدول بالا تماس برقرار نمایید. در حالت کلی لیزر موی زائد به مواردزیر بستگی دارد؟

 • ناحیه مورد نظر برای لیزر: به طور کلی، نواحی بزرگتر مانند پشت و پاها گرانتر از نواحی کوچکتر مانند صورت و زیربغل هستند.
 • نوع دستگاه لیزر: دستگاه های لیزر مختلفی برای لیزر موهای زائد وجود دارد که هر کدام قیمت خاص خود را دارند. دستگاه های جدیدتر و پیشرفته تر معمولاً گرانتر هستند.
 • تعداد جلسات: تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد به عوامل مختلفی از جمله نوع پوست، رنگ مو، ضخامت مو و تراکم مو بستگی دارد. به طور کلی، افراد با پوست تیره تر و موهای ضخیم تر به جلسات بیشتری نیاز دارند.
 • تخصص و تجربه پزشک یا تکنسین: پزشکان و تکنسین های با تجربه تر با سابقه موفقیت آمیز در لیزر موهای زائد معمولاً هزینه بیشتری را برای خدمات خود دریافت می کنند.

برای دیدن کلینیک های لیزر موی زائد در معالی آباد شیراز روی این لینک کلیک کنید.

لیزر موی زائد در قصردشت شیراز

مراقبت های بعد از لیزر موی زائد

به گفته سایت healthline مراقبت های بعد از لیزر موی زائد عبارتند از:

 • کمپرس سرد: شما میتوانید از کمپرس سرد یا کیسه یخ پیچیده شده در پارچه نرم برای کاهش تورم و قرمزی به مدت 20 تا 30 دقیقه، چند بار در روز به مدت 2 تا 3 روز استفاده کنید.
 • کرم های تجویزی: طبق دستور پزشک، از کرم های استروئیدی یا ضد التهابی موضعی برای تسکین درد و التهاب استفاده کنید.
 • محافظت در برابر آفتاب: به مدت 4 تا 6 هفته از ضد آفتاب با SPF 30 یا بالاتر به طور مرتب و به مقدار زیاد بر روی ناحیه تحت درمان استفاده کنید. از قرار گرفتن مستقیم در معرض نور خورشید خودداری کنید و در صورت لزوم از کلاه و لباس های محافظ استفاده کنید.
 • مرطوب کننده: از مرطوب کننده های ملایم و بدون عطر برای حفظ رطوبت پوست خود استفاده کنید.
 • اجتناب از دستکاری: از کندن، خاراندن یا دستکاری ناحیه تحت درمان خودداری کنید، زیرا این امر می تواند منجر به عفونت یا هایپرپیگمانتاسیون شود.
 • حمام و دوش: از حمام آب گرم یا دوش طولانی خودداری کنید. آب ولرم و صابون های ملایم برای شستشوی ناحیه لیزر شده کافی است.
 • فعالیت: از فعالیت های شدید ورزشی یا هر فعالیتی که باعث تعریق زیاد می شود به مدت 24 تا 48 ساعت خودداری کنید.
 • آرایش: تا 24 ساعت پس از لیزر از آرایش و محصولات مراقبت از پوست در ناحیه تحت درمان خودداری کنید.

برای مشاهده بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شیراز به این لینک بروید.

جمع بندی

ما در این صفحه به شما کلینیک های لیزر موی زائد در منطقه قصردشت شیراز را معرفی کردیم. در صورت تمایل به مراجعه به این کلینیک ها، به شما نحوه نوبت دهی و مشاوره آنلاین را گفتیم.

نظر کاربران