هایفوتراپی خط خنده در شیراز

هایفوتراپی خط خنده در شیراز | هزینه و تعداد جلسات

مرادی

هایفوتراپی می تواند روشی موثر برای کاهش خطوط خنده باشد. خطوط خنده خطوط عمقی هستند که در گوشه های دهان ایجاد می شوند. آنها می توانند ناشی از عوامل مختلفی از جمله افزایش سن، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و سیگار کشیدن باشند. اگر به این موضوع علاقه مند هستید، این صفحه را که راجع به هایفوتراپی خط خنده در شیراز است را بخوانید.

بهترین دکتر هایفوتراپی خط خنده در شیراز

در اینجا، به شما بهترین پزشک ها و کلینیک های هایفوتراپی خط خنده در شیراز را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی میکنیم.

کلینیک زیبایی دکتر راحله نظری

دکتر راحله نظری از بهترین مراکز هایفوتراپی را در شیراز دارند. در صورت تمایل به انجام کارهای هایفوتراپی میتوانید به ایشان مراجعه کنید.

 • آدرس: شیراز ،چهار راه ستارخان ،روبروی منابع طبیعی ،انتهای مطهری شمالی ،ابتدای ستارخان ،کنار گذر پل ستارخان
  ،مجتمع صدگل،جنب مجتمع خضرا ،طبقه ۵ ،واحد ۳۶
 • تلفن: 09177514188

کلینیک معالی آباد

اگر افتادگی پشت پلک دارید و میخواهید با هایفوتراپی آن را برطرف کنید، میتوانید به کلینیک معالی آباد در شیراز مراجعه کنید.

 • آدرس: شیراز، خیابان معالی آباد
 • تلفن: 09128809963

دکتر سلمان شاکری

متخصص و جراح فک و صورت دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک بینی صورت فلوشیپ ایمپلنتولوژی و عضو آکادمی پزشکان متخصص زیبایی آمریکا

آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، خیابان خلدبرین (بلوار بهشتی)، نبش کوچه ۱۰، مجتمع پزشکی پالادیوم، بلوک ۱، طبقه ۲

شماره تماس: 09170069977

برای مشاهده هایفوتراپی خط اخم در شیراز + مزایا هزینه و مراقبت های بعد به این لینک بروید.

نوبت دهی و مشاوره آنلاین با پزشک هایفو خط لبخند در شیراز

برای دریافت نوبت آنلاین از پزشک برای هایفو خط لبخند در شیراز باید ابتدا به پروفایل VIP پزشک مورد نظر بروید. در اینجا شما می توانید با توجه به نوع نوبتی که می خواهید (آنلاین، تلفنی و حضوری) و همچنین زمان آزاد پزشک نوبت خود را ثبت کنید. ثبت نوبت اینترنتی باعث کاهش و صرفه جویی در زمان و هزینه شما خواهد شد. برای مشاهده بهترین مراکز هایفوتراپی در شیراز به این لینک بروید.

نحوه عملکرد هایفوتراپی برای خط خنده

هایفوتراپی از امواج اولتراسوند برای تحریک تولید کلاژن در لایه های عمیق پوست استفاده می کند. این امر می تواند به سفت شدن پوست و کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک کمک کند.

اثربخشی هایفوتراپی برای خطوط خنده در مطالعات مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. یک مطالعه نشان داد که 80 درصد از شرکت کنندگان که تحت درمان هایفوتراپی قرار گرفتند، بهبودی در ظاهر خطوط خنده خود مشاهده کردند. مطالعه دیگری نشان داد که هایفوتراپی به طور قابل توجهی خطوط خنده را به مدت 3 ماه پس از درمان کاهش می دهد.

هایفوتراپی خط خنده در شیراز

مزایای هایفوتراپی برای خطوط خنده

عبارتند از:

 • غیرتهاجمی است
 • نیازی به زمان نقاهت ندارد
 • نتایج می تواند تا 12 ماه باقی بماند
 • می تواند با سایر درمان های زیبایی مانند تزریق فیلر و بوتاکس ترکیب شود

معایب هایفوتراپی برای خطوط خنده

عبارتند از:

 • می تواند دردناک باشد
 • ممکن است باعث قرمزی، تورم و کبودی شود
 • برای همه افراد مناسب نیست
 • ممکن است نتایج دائمی نباشد

اگر به دنبال کاهش خطوط خنده با هایفوتراپی هستید، مهم است که با یک متخصص پوست دارای مجوز مشورت کنید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا تعیین کنید که آیا هایفوتراپی برای شما مناسب است یا خیر و بهترین برنامه درمانی را برای شما توصیه کنند.

به چند جلسه هایفوتراپی برای خط خنده نیاز است؟

تعداد جلسات هایفوتراپی مورد نیاز برای خط خنده از فردی به فرد دیگر متفاوت است و به عوامل مختلفی از جمله سن، شدت خطوط خنده و نوع دستگاه هایفوتراپی مورد استفاده بستگی دارد.

به طور کلی، بیشتر افراد برای مشاهده نتایج قابل توجه به 1 تا 3 جلسه هایفوتراپی نیاز دارند. با این حال، برخی از افراد ممکن است به 4 یا 5 جلسه یا بیشتر نیاز داشته باشند.

جلسات هایفوتراپی معمولاً با فاصله 4 تا 6 هفته از یکدیگر انجام می شوند. پس از اتمام درمان اولیه، ممکن است لازم باشد هر 6 تا 12 ماه یکبار برای حفظ نتایج، جلسات هایفوتراپی را تکرار کنید.

در اینجا چند عامل وجود دارد که می تواند بر تعداد جلسات هایفوتراپی مورد نیاز شما تأثیر بگذارد:

 • سن: هر چه سن شما بیشتر باشد، پوست شما کلاژن کمتری تولید می کند و ممکن است به جلسات هایفوتراپی بیشتری نیاز داشته باشید.
 • شدت خطوط خنده: اگر خطوط خنده شما عمیق باشد، ممکن است به جلسات هایفوتراپی بیشتری نیاز داشته باشید.
 • نوع دستگاه هایفوتراپی: دستگاه های هایفوتراپی مختلفی وجود دارد و هر کدام می توانند نتایج متفاوتی داشته باشند. با متخصص پوست خود در مورد اینکه کدام نوع دستگاه برای شما مناسب است صحبت کنید.

مهم است که انتظارات واقع بینانه ای از هایفوتراپی داشته باشید. هایفوتراپی نمی تواند خطوط خنده را به طور کامل از بین ببرد، اما می تواند ظاهر آنها را به طور قابل توجهی کاهش دهد.

همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که هایفوتراپی برای همه افراد مناسب نیست. اگر باردار هستید یا شیرده هستید، یا اگر بیماری پوستی مانند آکنه یا اگزما دارید، نباید هایفوتراپی انجام دهید.

هزینه هر جلسه هایفو خط لبخند چقدر است؟

به طور کلی، هزینه هر جلسه هایفو خط لبخند در شیراز بین 1 تا 3 میلیون تومان است. با این حال، برخی از کلینیک ها ممکن است قیمت های بیشتری را برای جلسات هایفو خط لبخند ارائه دهند، به خصوص اگر از دستگاه های هایفوتراپی پیشرفته تری استفاده کنند.

جمع بندی

در اینجا یکی از روش های رفع و محو خطوط لبخند را که هایفوتراپی است توضیح دادیم، همچنین پزشکان ارائه دهنده این خدمات را در شیراز را نیز معرفی کردیم.

نظر کاربران