پیرسینگ در شیراز

مراکز و بهترین پزشکان پیرسینگ در شیراز

پگاه جاوید
پیرسینگ در شیراز
مشاهده همه

بهترین مراکز پیرسینگ در شیراز در جدول زیر به شما معرفی شده است که برای دریافت نوبت و مشاوره انلاین می توانید وارد پروفایل پزشک شوید.

لیست مراکز پیرسینگ در شیراز

ردیفنامآدرستلفن
1
دکتر محمد علی جلائیشیراز، معالی آباد، روبروی دوستان، ساختمان قصر 2، واحد 109129179169
07136342424
07136341010

هزینه پیرسینگ در شیراز

هزینه پیرسینگ در شیراز به عوامل مختلفی از جمله دستمزد پزشک، هزینه تجهیزات و ... بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه ها می توانید وارد پروفایل پزشک شوید و از طریق مشاوره انلاین از این مسئله مطمئن شوید.

پیرسینگ در شیراز

پیرسینگ بینی و ناف در شیراز

پیرسینگ بینی و ناف از روش‌های جدید زیبایی شناسی بدن است که در آن با استفاده از سوزن به پوست بینی یا ناف سوراخی می‌شود تا حلقه یا جواهراتی را در آن قرار داد. این روش در حال حاضر بسیار محبوب است و برای تغییر شکل و ظاهر بینی و ناف به کار گرفته می‌شود. قبل از انجام پیرسینگ، نیاز به شناختن ریسک‌ها و عوارض آن دارید. پیرسینگ بینی و ناف ممکن است با عوارضی همچون التهاب، خونریزی، عفونت و جداسازی بافت همراه باشد. بنابراین، پیش از انجام پیرسینگ بهتر است با پزشک یا زیر نظر یک متخصص زیبایی صحبت کنید.

اگر تصمیم به انجام پیرسینگ گرفتید، بهتر است به یک کارشناس مجرب و استفاده از وسایل بهداشتی و ضد عفونی کننده توصیه می‌شود. در صورت رعایت این نکات، پیرسینگ بینی و ناف یک روش زیبایی شناسانه و جذاب برای تغییر شکل و ظاهر بینی و ناف می‌باشد

نظر کاربران