کاشت مو از ریش در شیراز

کاشت مو از ریش در شیراز

مرادی

کاشت مو از ریش، که به عنوان پیوند موی بدن به سر  نیز شناخته می‌شود، شامل برداشتن فولیکول‌های مو از ناحیه ریش و پیوند آن‌ها به پوست سر برای پوشاندن نواحی طاس یا کم‌پشت است. اگر میخواهید راجع به این عمل زیبایی بیشتر بدانید این صفحه از سایت پزشک شهر را که به کاشت مو از ریش در شیراز اختصاص دارد بخوانید.

بهترین مرکز کاشت مو از ریش در شیراز

در این جدول میتوانید برترین مراکز کاشت مو از ریش در شیراز را به همراه آدرس و شماره تماس، بیابید.

نام آدرس تلفن
کلینیک کاشت مو و زیبایی ایرسا شیراز، خیابان قصردشت، بلوارمیرزای شیرازی، روبه روی پارکینگ بیمارستان کوثر 07136353031
07136233031
09309172070
درمانگاه تخصصی پوست و مو و لیزر نیکو شیراز، بعد از چهارراه ملاصدرا، رحمت آباد (قصردشت)، بین کوچه 37 و 39 07136264020
07136264030
09172500621
09177111109
کاشت مو مطب دکتر فرهام دهقان شاه سلطنه شیراز، ستارخان، روبروی ولیعصر، ساختمان خضراء، طبقه 5، واحد 57 07136263729
کلینیک تخصصی پوست و کاشت مو دکتر بهروز وارث شیراز، فرهنگ شهر، بین کوچه 40 و42، روبروی کوچه 45، طبقه دوم ساختمان دهقان 07136328380

شما می‌توانید بدون صرف وقت و هزینه اضافی، به صورت آنلاین و از طریق اینترنت، سوالات خود را از کلینیک‌های کاشت مو در شیراز بپرسید. برای این کار، کافی است به پروفایل VIP پزشک م.ورد نظرتان در سایت پزشک شهر بروید و در نهایت گزینه "مشاوره آنلاین" را انتخاب نمایید. در صورت تمایل به گرفتن نوبت حضوری در پروفایل پزشک روی لینک نوبت دهی آنلاین بزنید. اگر میخواهید بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز را ببینید به این لینک بروید.

چه کسانی میتوانند کاندیدای کاشت مو از ریش باشند؟

این روش برای افرادی که به دلایل مختلف، از جمله بانک موی ضعیف یا عدم تمایل به برداشت مو از سر، کاندیدای مناسبی برای کاشت موی سر به روش سنتی(Follicular Unit Extraction) FUE یا (Follicular Unit Transplantation) FUT نیستند، می‌تواند یک گزینه جایگزین باشد.

مزایای کاشت مو از ریش

موهای ریش را می توان برای کاربردهای مختلف از جمله کاشت مو روی پوست سر با نتایج خوب استفاده کرد. بسیاری از بیماران می توانند 3000 تا 5000 پیوند از ناحیه ریش خود ارائه دهند. برگرفته از سایت ishrs-htforum.org

مزایای کاشت مو از ریش عبارت اند از:

 • افزایش تراکم مو: از آنجا که موهای ریش معمولاً ضخیم‌تر و تیره‌تر از موهای سر هستند، می‌توانند تراکم بیشتری را در ناحیه کاشته شده ایجاد کنند.
 • کاهش جای زخم: برخلاف روش‌های سنتی کاشت مو که در آن نوار باریکی از پوست سر برداشته می‌شود، BHT جای زخم قابل توجهی بر جای نمی‌گذارد.
 • منبع موی دائمی: موهای ریش به طور معمول تا آخر عمر فرد رشد می‌کنند، به این معنی که موهای پیوندی شده از ریش نیز دائمی هستند.
  مناسب برای افراد با بانک موی ضعیف: BHT می‌تواند برای افرادی که بانک موی ضعیف دارند یا به دلایل دیگر تمایل به برداشت مو از سر خود ندارند، یک گزینه مناسب باشد.

کاشت مو از ریش در شیراز

معایب کاشت مو از ریش

این معایب عبارت اند از:

 • ظاهر غیرطبیعی: در برخی موارد، موهای ریش ممکن است با موهای سر از نظر ضخامت، رنگ یا فر بودن متفاوت باشند و ظاهری غیرطبیعی ایجاد کنند.
 • زمان عمل طولانی‌تر: به طور کلی، BHT نسبت به روش‌های سنتی کاشت مو، به زمان عمل طولانی‌تری نیاز دارد.
 • هزینه بیشتر: BHT ممکن است از سایر روش‌های کاشت مو گران‌تر باشد.
 • محدودیت در ناحیه برداشت: مقدار مویی که می‌توان از ریش برداشت کرد محدود است، بنابراین این روش ممکن است برای افراد که به تراکم موی زیادی در ناحیه کاشته شده نیاز دارند، مناسب نباشد.
 • ریزش موی ریش: برداشت مو از ریش می‌تواند باعث ایجاد لکه‌های کم‌پشت یا طاسی در ناحیه ریش شود.

روند کاشت مو از ریش

مراحل کاشت مو از ریش:

 1. استخراج فولیکول‌های مو: جراح ابتدا ناحیه ریش شما را بی‌حس می‌کند. سپس با استفاده از تکنیک‌های مختلف، فولیکول‌های موی سالم را به صورت جداگانه یا به صورت نواری از پوست حاوی چندین فولیکول (گرافت) استخراج می‌کند.
 2. آماده‌سازی ناحیه دریافت‌کننده: ناحیه سر شما که قرار است موهای پیوندی را دریافت کند، آماده می‌شود. این کار شامل ایجاد سوراخ‌های کوچک یا برش‌هایی در پوست سر شما است که فولیکول‌ های مو در آن‌ها قرار داده می‌شوند.
 3. پیوند فولیکول‌های مو: جراح هر فولیکول موی شما را با دقت در یکی از سوراخ‌ها یا برش‌های ایجاد شده در پوست سر قرار می‌دهد. زاویه و عمق کاشت فولیکول‌ها برای دستیابی به نتایج طبیعی بسیار مهم است.
 4. ریکاوری: پس از اتمام عمل، ناحیه ریش و پوست سر شما پانسمان می‌شود. در حالی که بهبودی اولیه طی چند روز رخ می‌دهد، چند هفته طول می‌کشد تا موهای پیوندی شما شروع به رشد کنند و ظاهر نهایی خود را به دست آورند.
کاشت مو از بدن در شیراز

جمع بندی

کاشت مو از طریق برداشت فولیکول های ریش از روش های بسیار موفق برای کاشت مو است. ما در این صفحه پزشکان مربوط به این عمل زیبایی را نیز معرفی کردیم و برای گرفتن نوبت از آنها شما را راهنمایی کردیم.

نظر کاربران