متخصص قلب و عروق در قدوسی شیراز

نوبت دهی بهترین متخصص قلب و عروق در قدوسی شیراز

پگاه جاوید

بهترین متخصص قلب و عروق در قدوسی شیراز در ادامه مطلب توسط سایت پزشک شهر معرفی شده است. امکان رزرو نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین و مشاهده سوابق پزشک از طریق پروفایل فراهم شده است.

لیست بهترین متخصص قلب و عروق در خیابان قدوسی شیراز

لیستی از بهترین متخصص قلب در خیابان قدوسی غربی و شرقی شیراز معرفی شده است. برای دریافت نوبت می توانید وارد پروفایل هر پزشک شوید.

ردیف نام آدرس شماره تماس
1 درمانگاه شبانه روزی تخصصی و فوق تخصصی میلاد شیراز، قدوسی غربی، کوچه 14 07136302065
09308913090

چگونه یک دکتر متخصص قلب خوب در محله قدوسی شیراز در سایت پزشک شهر پیدا کنیم؟

سایت پزشک شهر در جدول بالا لیستی از پزشکان محله قدوسی را به همراه شماره تماس و آدرس معرفی کرده است. هر یک از پزشکان معرفی شده دارای پروفایل اختصاصی هستند که با کلیک بر روی اسامی آنها می توانید پروفایل را مشاهده کنید. در پروفایل هر یک امکان مشاوره آنلاین، نوبت دهی آنلاین و مشاهده سوابق پزشک فراهم شده است. همچنین برای مشاهده لیست کامل متخصص قلب در شیراز می توانید روی لینک کلیک کنید.

متخصص قلب و عروق در قدوسی شیراز

نحوه نوبت دهی متخصص قلب در خیابان قدوسی غربی و شرقی

همان گونه در بالاتر اشاره شد شما می توانید از طریق این سایت اقدام به گرفتن نوبت به صورت اینترنتی از پزشکان متخصص قلب محدوده قدوسی نمایید. اکثر پزشکان معرفی شده دارای پروفایل اختصاصی هستند که پس از ورود به پروفایل می توانید گزینه دریافت نوبت را مشاهده کنید و در روز و ساعت مشخص نوبت خود را رزرو کنید.

خدمات پزشک متخصص قلب

مهم ترین خدمات متخصص قلب عبارتند از:

  • تشخیص و درمان بیماری های قلبی
  • پیشگیری از بیماری های قلبی
  • آموزش و مشاوره به بیماران قلبی

متخصص قلب با انجام معاینات بالینی، آزمایشات و بررسی های تصویربرداری، بیماری های قلبی را تشخیص می دهد. سپس با تجویز دارو، جراحی یا سایر روش های درمانی، به درمان این بیماری ها می پردازد.

متخصص قلب همچنین به بیماران قلبی کمک می کند تا از بروز بیماری های قلبی در آینده پیشگیری کنند. این کار با آموزش سبک زندگی سالم، مانند ورزش منظم، رژیم غذایی سالم و ترک سیگار انجام می شود. علاوه بر این، متخصص قلب به بیماران قلبی مشاوره می دهد تا بتوانند با بیماری خود کنار بیایند و کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند.

کلام آخر

لیست بهترین و باسابقه ترین متخصص قلب و عروق در خیابان قدوسی شیراز در بالا معرفی شده است که برای دریافت نوبت دکتر قلب می توانید به پروفایل پزشکان معرفی شده در جدول بالا مراجعه کنید. اگر پزشک قلب مورد نظر خود را در جدول بالا پیدا نکردید به شما پیشنهاد می کنیم لیست متخصص قلب و عروق در ستارخان شیراز را بررسی کنید.

ممنون از توجه شما. امید بر این است که مطالب مفیدی در اختیار شما قرار گیرد. پیشنهاد و انتقاد خود را می توانید در انتهای مطب از طریق دیدگاه ارسال کنید.

نظر کاربران