متخصص مغز و اعصاب در شهرک گلستان شیراز

نوبت دهی بهترین متخصص مغز و اعصاب در شهرک گلستان شیراز

مهتاب شمس

بهترین متخصص مغز و اعصاب در شهرک گلستان شیراز در ادامه مطلب توسط سایت پزشک شهر معرفی شده است. امکان رزرو نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین و مشاهده سوابق پزشک از طریق پروفایل فراهم شده است.

لیست بهترین متخصص مغز و اعصاب شهرک گلستان در شیراز

لیستی از بهترین متخصص مغز و اعصاب شهرک گلستان شیراز معرفی شده است. برای دریافت نوبت می توانید وارد پروفایل هر پزشک شوید.

ردیف نام آدرس شماره تماس

چگونه یک دکتر متخصص مغز و اعصاب در شهرک گلستان در سایت پزشک شهر پیدا کنیم؟

سایت پزشک شهر در جدول بالا لیستی از پزشکان شهرک گلستان شیراز را به همراه شماره تماس و آدرس معرفی کرده است. هر یک از پزشکان معرفی شده دارای پروفایل اختصاصی هستند که با کلیک بر روی اسامی آنها می توانید پروفایل را مشاهده کنید. در پروفایل هر یک امکان مشاوره آنلاین، نوبت دهی آنلاین و مشاهده سوابق پزشک فراهم شده است. همچنین برای مشاهده لیست کامل متخصص مغز و اعصاب در شیراز می توانید روی لینک کلیک کنید.

متخصص مغز و اعصاب در شهرک گلستان شیراز

نحوه نوبت دهی دکتر مغز و اعصاب محله شهرک گلستان شیراز

همان گونه در بالاتر اشاره شد شما می توانید از طریق این سایت اقدام به گرفتن نوبت به صورت اینترنتی از پزشکان مغز و اعصاب محدوده شهرک گلستان نمایید. اکثر پزشکان معرفی شده دارای پروفایل اختصاصی هستند که پس از ورود به پروفایل می توانید گزینه دریافت نوبت را مشاهده کنید و در روز و ساعت مشخص نوبت خود را رزرو کنید.

متخصص مغز و اعصاب در شهرک گلستان شیراز

خدمات پزشک متخصص مغز و اعصاب

متخصص مغز و اعصاب پزشکی است که در تشخیص، درمان و مدیریت اختلالات و آسیب‌های سیستم عصبی شامل مغز، نخاع و اعصاب نقش دارد. خدمات پزشک متخصص مغز و اعصاب عبارتند از:

 • تشخیص: متخصص مغز و اعصاب با انجام معاینه فیزیکی، بررسی سوابق پزشکی و انجام آزمایش‌های تشخیصی، علت و علائم بیماری را شناسایی می‌کند. آزمایش‌های تشخیصی ممکن است شامل آزمایش خون، تصویربرداری پزشکی (مانند MRI، CT اسکن و EEG) و الکترومیوگرافی (EMG) باشد.
 • درمان: متخصص مغز و اعصاب با توجه به علت و شدت بیماری، روش‌های درمانی مناسب را ارائه می‌دهد. روش‌های درمانی ممکن است شامل دارو درمانی، فیزیوتراپی، توانبخشی و جراحی باشد.
 • مدیریت بیماری: متخصص مغز و اعصاب به بیماران کمک می‌کند تا با بیماری خود کنار بیایند و کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند. این خدمات ممکن است شامل آموزش، مشاوره و حمایت باشد.

پزشک متخصص مغز و اعصاب بیماری و اختلالات زیر را درمان می کند:

 • بیماری مغزی مثل سکته مغزی
 • بیماری هایی مانند مولتیپل اسکلروز
 • اختلالات سردرد
 • اختلالات گفتاری و زبانی
 • اختلالات حرکتی مانند بیماری پارکینسون
 • عفونت های مغز و سیستم عصبی محیطی
 • اختلالات عصبی مانند بیماری آلزایمر، بیماری پارکینسون و اسکلروز جانبی آمیوتروفیک جانبی (بیماری لو گریگ)
 • اختلالات تشنج مانند صرع
 • اختلالات نخاع

کلام آخر

لیست بهترین و باسابقه ترین متخصص مغز و اعصاب شهرک گلستان شیراز در بالا معرفی شده است که برای دریافت نوبت دکتر مغز و اعصاب می توانید به پروفایل پزشکان معرفی شده در جدول بالا مراجعه کنید. اگر پزشک مغز و اعصاب مورد نظر خود را در جدول بالا پیدا نکردید به شما پیشنهاد می کنیم لیست متخصص مغز و اعصاب در صدرا شیراز را بررسی کنید.

ممنون از توجه شما. امید بر این است که مطالب مفیدی در اختیار شما قرار گیرد. پیشنهاد و انتقاد خود را می توانید در انتهای مطب از طریق دیدگاه ارسال کنید.

نظر کاربران