درباره پزشک

کد نظام پزشکی : 109858

دکتر کفایت چمن آرا متخصص زنان و زایمان در شیراز و فلوشیپ جراحی آندومتریوز هستند و نوبت دهی از طریق سایت www.drkefayatchamanara.com امکان پذیر است. 

این صفحه از سایت پزشک شهر به نوبت دهی اینترنتی دکتر کفایت چمن آرا، متخصص زنان و زایمان, فلوشیپ لاپاراسکوپی در شیراز اختصاص دارد. ایشان در زمینه هایی مانند هیستروسکوپی, لاپاراسکوپی خدمات ارائه می دهند. برای ارتباط با پزشک می توانید با شماره 09398733414 تماس بگیرید. همچنین آدرس مطب واقع در شیراز، خیابان زند، کوچه 48، ساختمان پایا است.
برای مطرح کردن سوالات خود در حوزه زنان و زایمان از دکتر کفایت چمن آرا ، روی دکمه "مشاوره آنلاین" کلیک کنید و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید. در سایت پزشک شهر می توانید ساعت کاری دکتر کفایت چمن آرا، جراح لاپاراسکوپی در شیراز را مشاهده کنید و به راحتی جهت رزرو نوبت آنلاین اقدام نمایید. همچنین می توانید از ابزار مسیریابی برای یافتن آدرس مطب در شیراز استفاده کنید.
در این صفحه می‌توانید نمونه کار و سوابق پزشکی دکتر کفایت چمن آرا را مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات تکمیلی، می‌توانید از صفحه اینستاگرام، تلگرام و وبسایت ایشان دیدن کنید. نظرات بیماران و مراجعه‌کنندگان در انتهای صفحه قابل مشاهده است. شما نیز می‌توانید از این طریق نظر و پیشنهاد خود را ارسال کنید.تعداد بازدید: 1404
ادامه توضیحات

خدمات

  • هیستروسکوپی
  • لاپاراسکوپی

نظر کاربران

صبح عصر
شنبه - تا - 14:00 تا 19:00
یکشنبه - تا - - تا -
دوشنبه 9:00 تا 12:00 12:00 تا 18:00
سه‌شنبه - تا - - تا -
جهار‌شنبه - تا - 14:00 تا 19:00
پنج‌شنبه - تا - - تا -
جمعه - تا - - تا -

آدرس

map
شیراز، خیابان زند، کوچه 48، ساختمان پایا
مسیریابی