بهترین متخصص ارتوپدی حیوانات در شیراز

بهترین کلینیک های ارتوپدی حیوانات در شیراز | هزینه خدمات ارتوپدی

پگاه جاوید
دکتر ارتوپدی حیوانات در شیراز
مشاهده همه

لیست بهترین و باتجربه ترین متخصص و کلینیک های ارتوپدی حیوانات در شیراز معرفی شده است. امکان رزرو نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین و مشاهده سوابق متخصص از طریق پروفایل فراهم شده است.

لیست بهترین متخصص ارتوپدی حیوانات در شیراز

لیستی از بهترین دامپزشکان متخصص ارتوپدی حیوانات در شیراز در پزشک شهر معرفی شده است. برای دریافت نوبت می توانید وارد پروفایل هر مرکز شوید.

ردیفنامآدرستلفن
1
درمانگاه دامپزشکی دامونشیراز، میدان احسان، بلوار پرستار (کوی وحدت)، بعد از مجتمع نگین07136353118
07136244782

سایر مراکز و کلینیک های ارتوپدی حیوانات در شیراز

نام آدرس شماره تماس
بیمارستان دامپزشکی آریا وت شیراز، تاچارا، نرسیده به کوچه 8، جنب بنیاد فرزانگان 07136241163
درمانگاه دامپزشکی و پت شاپ شیراز وت شیراز، انتهای معالی اباد، میدان احسان، بلوار پرستار، داخل حیاط دکل مخابرات است، کوی وحدت، نبش کوچه 3 07136241084
درمانگاه حیوانات خانگی آلفا شیراز، فرهنگ شهر، روبروی بلوار شهید کسایی، پلاک 318 ( جنب موسسه زبان داوری ) 07136333039
درمانگاه دامپزشکی صدرا شیراز، صدرا ، بلوار مولانا، بعد از بلوار ارم، درمانگاه دامپزشکی دکتر نیما رضایی 07136436252
درمانگاه دامپزشکی دکتر جواهری شیراز، میدان معلم، روبروی پمپ بنزین، جنب دفتر هواپیمایی 07136309911
درمانگاه دامپزشکی دامون شیراز، میدان احسان، بلوار پرستار (کوی وحدت)، بعد از مجتمع نگین 07136353118
کلینیک دامپزشکی و پت شاپ میوهاپ شیراز، فرهنگ شهر، بین کوچه 3 و 1 09171109045
مجموعه پلی کلینیک و پت شاپ پت مانیا شیراز، بلوار شهید رجایی (فرهنگ شهر)، نبش کوچه 20 07136334429
درمانگاه دامپزشکی ویوا شیراز، خیابان قدوسی غربی، حدفاصل کوچه 23 و 25 07136304974

بهترین متخصص ارتوپدی حیوانات در شیراز در سایت پزشک شهر چگونه معرفی شده است؟

آیا به دنبال بهترین متخصص ارتوپدی حیوانات در شیراز هستید؟ سایت پزشک شهر که یک سایت جامع و بزرگ در خصوص معرفی بهترین متخصصان ایران می باشد، در جدول بالا لیستی از بهترین و متبحرترین متخصص ارتوپدی حیوانات را معرفی کرده است. هر یک از پزشکان معرفی شده دارای پروفایل و صفحه اختصاصی هستند که برای دریافت نوبت، مشاهده سایر خدمات و همچنین مشاوره آنلاین می توانید آن جا اقدام کنید. همچنین برای مشاهده لیست کامل دامپزشکی در شیراز می توانید روی لینک کلیک کنید.

متخصص ارتوپدی حیوانات در شیراز

نحوه نوبت دهی از متخصص ارتوپدی حیوانات در شیراز

برای دریافت نوبت آنلاین از متخصص ارتوپدی حیوانات باید ابتدا بر روی نام کلینیک و یا پزشک مورد نظر کلیک کنید و وارد پروفایل شوید. در اینجا شما می توانید با توجه به نوع نوبتی که می خواهید (انلاین، تلفنی و حضوری) و همچنین زمان آزاد مرکز نوبت خود را ثبت کنید. ثبت نوبت اینترنتی باعث کاهش و صرفه جویی در زمان و هزینه شما خواهد شد.

مشاوره آنلاین با دکتر متخصص ارتوپدی حیوانات در شیراز

برای عمل جراحی ارتوپدی حیوانات در شیراز بهتر است که حضورا توسط پزشک معاینه شوید؛ اما اگر احساس می کنید که لازم است قبل و یا بعد از حضور در مطب و عمل با پزشک صحبت کنید می توانید از طریق مشاوره آنلاین در پروفایل اقدام نمایید.

متخصص ارتوپدی حیوانات در شیراز

تعرفه ویزیت دکتر متخصص ارتوپدی حیوانات در شیراز

تعرفه ویزیت پزشک متخصص دقیقا طبق اعلامیه تعرفه ها در سال جاری می باشد و پزشک اجازه ندارد بیشتر از تعرفه از بیمار دریافت کند. البته ممکن است پزشک برای مشاوره آنلاین و یا تلفنی از مراجعه هزینه ای را دریافت کند.

هزینه جراحی ارتوپدی حیوانات در شیراز چقدر است؟

به خاطر داشته باشید که این فقط یک برآورد حدودی است و قیمت واقعی ممکن است بسته به عوامل مختلفی که در بالا ذکر شد، بیشتر یا کمتر باشد.

  • عمل های ساده: 500,000 تا 2,000,000 تومان
  • عمل های پیچیده: 2,000,000 تا 10,000,000 تومان

جراحی ارتوپدی حیوانات در شیراز به عواملی مانند نوع جراحی، دستمزد پزشک، بیمه و ... بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق تر می توانید با پزشک متخصص به وسیله چت آنلاین در ارتباط باشید. قبل از انجام هرگونه عمل جراحی، حتماً با یک دامپزشک واجد شرایط مشورت کنید تا در مورد بهترین گزینه های درمانی برای حیوان خود و همچنین هزینه های مربوطه صحبت کنید.

چه نوع خدماتی در کلینیک های ارتوپدی حیوانات شیراز ارائه می شود؟

خدمات ارائه شده در کلینیک ارتوپدی حیوانات شیراز می تواند شامل موارد زیر باشد، اما به طور کلی به تخصص و تجهیزات هر کلینیک بستگی دارد:

  • معاینه و تشخیص: دامپزشک متخصص ارتوپدی حیوانات، وضعیت سلامتی حیوان شما را به طور کامل بررسی می کند و با معاینه فیزیکی، رادیولوژی، سونوگرافی و سایر روش های تشخیصی، علت مشکل ارتوپدی را مشخص می کند.
  • درمان: بسته به نوع مشکل ارتوپدی، دامپزشک ممکن است درمان های مختلفی را تجویز کند. این درمان ها می تواند شامل موارد زیر باشد:
  • دارو: داروهای ضد درد، ضد التهاب و آنتی بیوتیک
  • فیزیوتراپی: شامل تمرینات ورزشی و حرکات تقویتی برای کمک به بهبودی حیوان شما
  • آتل و بانداژ: برای بی حرکت کردن و محافظت از ناحیه آسیب دیده
  • جراحی: در موارد شدید، ممکن است جراحی برای اصلاح مشکل ارتوپدی حیوان شما ضروری باشد.
  • توانبخشی: بعد از جراحی یا سایر درمان ها، دامپزشک ممکن است برنامه توانبخشی برای حیوان شما تجویز کند تا به روند بهبودی آن کمک کند. این برنامه می تواند شامل
  • فیزیوتراپی، تمرینات ورزشی و هیدروتراپی باشد.

کلام آخر

در این صفحه لیستی از بهترین مراکز ارتوپدی حیوانات در شیراز به همراه شماره تماس، آدرس و امکان دریافت نوبت و مشاوره آنلاین فراهم شده است. همچنین برای مشاهده لیست بهترین مراکز جراحی حیوانات خانگی شیراز می توانید روی لینک کلیک کیند.

ممنون از توجه شما. امید بر این است که مطالب مفیدی در اختیار شما قرار گیرد. پیشنهاد و انتقاد خود را می توانید در انتهای مطب از طریق دیدگاه ارسال کنید.

نظر کاربران