متخصص قلب و عروق در معالی آباد شیراز

نوبت دهی بهترین متخصص قلب و عروق در معالی آباد شیراز

مهتاب شمس

در این مطلب از سایت پزشک شهر لیست بهترین متخصص قلب و عروق در معالی آباد شیراز به همراه شماره تماس و آدرس معرفی شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با وارد پروفایل هر پزشک شوید.

لیست بهترین متخصص قلب و عروق در خیابان معالی آباد شیراز

ردیف نام آدرس شماره تماس
1 دکتر فرنوش اشرف شیراز، خیابان زند، حدفاصل بیمارستان شهید فقیهی و هتل پارس، خیابان شهید عبائیان، ساختمان پزشکان نشاط 07136360582
2 دکتر زهرا کیان پور شیراز، بلوار معالی آباد، حدفاصل خیابان دوستان و خلبانان، ساختمان پزشکی اهورا واحد 52 07136340135
3 دکتر مجید رستگار لاری شیراز، معالی آباد، نزدیک به بانک مسکن، ساختمان یگانه، طبقه چهارم، واحد 12 07136232369

مشاوره آنلاین با دکتر متخصص قلب خوب در محله معالی آباد شیراز

یکی از قابلیت های سایت پزشک شهر دریافت مشاوره آنلاین از پزشک می باشد. برای دریافت مشاوره آنلاین با پزشک می توانید وارد پروفایل پزشک شوید و سپس بر روی گزینه مشاوره آنلاین کلیک نمایید. همچنین برای مشاهده لیست کامل متخصص قلب در شیراز می توانید روی لینک کلیک کنید.

متخصص قلب و عروق در معالی آباد شیراز

از کجا بدانیم بیمه های قابل پذیرش توسط دکتر قلب معالی آباد چیست؟

برای اطلاع بیمه های طرف قرارداد متخصص قلب در معالی شیراز، باید بر روی اسامی پزشک مورد نظرتان در جدول بالا کلیک کنید و وارد صفحه پروفایل دکتر شوید. سپس از قسمت بیمه های قابل پذبرش می توانید لیست بیمه ها را مشاهده نمایید.

کلام آخر

باسابقه ترین پزشکان متخصص قلب و عروق در معالی آباد شیراز در این مطلب از سایت پزشک شهر معرفی شده است. اگر پزشک قلب مورد نظر خود را در جدول بالا پیدا نکردید به شما پیشنهاد می کنیم لیست متخصص قلب و عروق در قصرالدشت شیراز را بررسی کنید.

ممنون از توجه شما. امید بر این است که مطالب مفیدی در اختیار شما قرار گیرد. پیشنهاد و انتقاد خود را می توانید در انتهای مطب از طریق دیدگاه ارسال کنید.

نظر کاربران